1 Telefonda 2 Whatsapp Kullanmak ( Sahte Numara )

1.5 Milyardan fazla insanın kullandığı Whatsapp uygulaması en çok kullanılan Haberleşme – Mesajlaşma uygulamasıdır. Çift hatlı telefonlarda çift hat kullanan veya 2 telefon kullanıp tek Whatsapp kullanan kullanıcılar için ek bir uygulama gerekmeden 1 Telefonuna 2 Whatsapp kullanmayı anlatacağız.

Eğer 2. numaranız yok ve 2 tane Whatsapp kullanmak isterseniz Whatsapp Sahte Numara alarak sizde 2 Whatsapp kullanabilirsiniz. Whatsapp sahte numara almak için Whatsapp’ı Sahte Numara İle Kullanmak – Whatsapp Sahte Numara Oluşturmak makalemizi okuyabilirsiniz.

Telefonuma 2 Whatsapp nasıl yüklerim? sorusuna cevap arıyorsanız yerdesiniz. Uygulamızın adı GBWhatsapp ‘dır. Uygulamanın son versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Adım 1 : Gb Whatsapp’ı indirip kurun. Kurulum sırasında orjinal kullandığınız Whatsapp’ı kaldırmanıza gerek yoktur bununla ilgili bir hata mesajı almayacaksınız.

İlk defa dışarıdan uygulama yükleme işlemi yapıyorsanız. Bilinmeyen Kaynaklara izin vermeniz gerekmektedir. İzin vermeyi bilmiyorsanız buradaki yazımda bahsetmiştim.

Adım 2 : Whatsapp’ı açtığınızda karşınıza normal Whatsapp Kurulum Ekranına benzer ekran gelecektir.

Adım 3 : Kabul et ve devam et tuşununa tıklıyoruz.

Adım 4 : İster 2. hattınız varsa kendi orjinal numaranızı yazabilirsiniz. İsterseniz oluşturduğunuz sahte numarayı girebilirsiniz. Sahte numara almayı bilmiyor ve sahte numara sahini olmak istiyorsanız Whatsapp’ı Sahte Numara İle Kullanmak – Whatsapp Sahte Numara Oluşturmak  adı yazımı okuyabilirsiniz. Ben sahte numara ile devam edeceğim.

Adım 5 : Numarayı girdikten sonra gelen onay kodunuzu giriniz.

Sahte numara ile numara almış olacak kişilere sms onay kodu gelmeyebilir. Onay Kodu Giriş ekranında Whatsapp’ın belirttiği süre boyunca (1 dakika) bekleyerek Beni Ara butonunu kullanın. Sahte numara aldığınız uygulama üzerinden telefonunuz çalacak ve açtığınızda Telesekreter Onay Kodunuzu söyleyecektir.

Adım 6 : Artık 1 Telefonunuzda 2 Whatsapp‘a sahipsiniz.

Ayrıca telefonunuzda 2 tane Whatsapp olacak karıştırmamak için Anasayfanızdaki simgesinin renkgini ve şeklini değiştirebilirsiniz.

Eğer icon değiştirmek istiyorsanız. Gb Whatsapp Ayarlarını açın ve 6 Diğer Modlar‘a tıklayınız. Karşınıza gelen ilk sayfada 6.0 Başlatıcı Simgesi ayarlarından istediğinizi seçebilirsiniz. Ana ekranınıza döndüğünüzde Whatsapp iconunuzun (simgeninizin) değiştiğini göreceksiniz.

 

Yüklediğiniz bu Whatsapp’ta farklı ayarlar göreceksiniz. Yazılım geliştiricler sayesinde geliştirilen bu Whatsapp’ın tüm özelliklerini öğrenmek ve kontrol etmek için GbWhatsapp Nedir? Özellikleri ve Detaylı Kullanımı yazımızı okuyabilirsiniz.


GB WHATSAPP SON SÜRÜM İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telegram Adresimize Katılmayı Unutmayın !

Websitemizde paylaşılan veya paylaşılmasına izin olmayan Netflix Hesapları, Spotify Hesapları, Kırılmış Apk, Oyun, Program ve aklınıza gelebilecek her şeye daha hızlı erişmek için telegram adresimize katılabilirsiniz. 

Bizimle daha hızlı iletişim kurarak istediğiniz dosya, script, dosya, oyun vb. yazılımlara daha hızlı dönüş yapabiliriz.

Telegram Kanalına Katıl