Aki v1.2.5 – Çok Amaçlı Çocuk Ücretsiz WordPress Teması

Çocuklara özel bir sevgiyi benimsemek ve her zaman çocukların neye benzeyip neye hayran kaldıklarını düşünmekle birlikte, çocuklar için oyun alanları, çocuk moda mağazası, Oyuncak mağazası, Oyuncak kiralama, Oyuncak kiralama, Sanat dersleri gibi çocukların istediği her şeyi kapsayan Aki adında mükemmel bir şablon.

Online kurslar vb. Aki, tüm sayfalarda gezinen modern ve sevimli bir havası olan 10’dan fazla hazır düzen sunar. Aki şüphesiz çocuklar için ayrılmış tüm hayalinizdeki web sitelerini tanıştıracak ve yerleştirecektir.

Aki, aynı zamanda Redux çerçevesine dayanmakta ve sağlam bir yönetici paneli ve Görsel besteci, Slider devrimi, Besteci için Ultimate eklentileri, WPML, Mega Menü, Ajax Araması, Ajax ürün filtresi … gibi birçok popüler eklenti ile güçlendirilmiştir. Bu nedenle, Aki’nin size WordPress Temasının süper güçlü özelliklerini getireceği bir güvencedir.

 

Aki v1.2.5 – Çok Amaçlı Çocuk Ücretsiz WordPress Teması Özellikleri

  • Super ArrowPress Yönetici Paneli : Yönetici panelini seçin, kullanıcı dostu ve sezgisel bir çalışma alanı sağlar. Yaratıcı güç tam orada parmaklarınızın ucunda, yapmanız gereken tek şey serbest bırakmak.
  • Güçlü Sayfa Oluşturucu : Sürükle ve Bırak ön uç ve Arka uç düzenleyici ile 1. en popüler görsel besteci sayfa oluşturucu
  • Tam Duyarlı ve Mobil Optimize Edilmiş : Herhangi bir cihazda harika görünmek için dikkatlice kodlanmıştır. Müşterileriniz sitenizi küçük cep telefonuyla mı yoksa büyük ekran masaüstüyle mi ziyaret ettiler?
  • Tam WooCommerce Uyumlu : WooCommerce, 25.740.770 indirme ile web’deki en popüler e-ticaret platformudur. WooCommerce, tüm çevrimiçi mağazaların% 28’ini destekliyor
  • Tek Tıkla Kurulum : Tüm Otomatik demo içeriğini hızlıca – farenizi tek bir tıklamayla – içe aktarın ve gereksinimlerinize tam olarak uyacak şekilde kolayca değiştirin.
  • Sınırsız Renk Seçenekleri : Sınırsız renk seçenekleriyle müşterilerinizi hemen etkileyecek kendi renginizi seçin.
  • Fiyat sürgüsü filtresi : Mağazanızı fiyata göre filtrelemek için harika ve kolaydır.
  • Ürün renk örneği : Renkler, boyutlar, stiller gibi mevcut ürün değişken niteliklerini görüntülemek için kolay renk ve görüntü renk örnekleri oluşturun.
  • Hızlı Arama : Süper hızlı ve alakalı arama.
  • Ajax Karta ekle : Dükkanınız için Ajax Sepete Ekle özelliğini etkinleştirin.

Aki v1.2.5 – Çok Amaçlı Çocuk Ücretsiz WordPress Teması Önizleme

https://themeforest.net/item/aki-multipurpose-wordpress-theme/20738235

Aki v1.2.5 – Çok Amaçlı Çocuk Ücretsiz WordPress Teması İndir

 


Diğer WordPress Temalar‘ına veya WordPress Eklentiler‘ine bakmak istiyorsanız tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir