Android Haber Uygulaması v3.1.0

Android Haber Uygulaması sizinde haber sitesi hayaliniz varsa gerçekleştirecektir. Kolay ve şık kullanıcı dostu olan bu haber temanızı düzenleyebilir hatta profosyonel hale getirip kendinize uygulamama yapabilirsiniz. Bunuda Google play’da paylaşıp sizinde uygulamanız indirilip takip edilebilir. Google Play uygulama örneğini yazımın devamında paylaşacağım.

Dosya Android Studio projesi için kaydedilmiş olup dilediğiniz gibi değişlik yapabilirsiniz. Eğer bu işte biraz bilginiz varsa ortaya muhteşem uygulamanızı çıkarabilirsiniz.

Android News App , kendi haber uygulamanız için kullanılan Android platformu altında çalışan mobil bir haber sistemidir. Native Java Language ile geliştirilen, uygulamanın hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlar. Uygulamak Google Materyal Tasarımı tasarım ve kullanıcıların deneyim uygulama güzel olun.

İstediğiniz zaman ve istediğiniz zaman haberleri, kategorileri, bildirimleri ve daha fazlasını yönetmek için Yönetici Paneli ile entegre edilmiştir . Yönetici Paneli tarafı PHP ve MySQL Veritabanı kullanılarak geliştirilmiştir.

Temiz kod ve iyi tasarım ana önceliktir, bu uygulamayı kullanarak kendi yerel mobil haber uygulamanız için uygulama oluştururken para ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Android Haber Uygulaması

 


Canlı Önizleme  İndir


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir