App Manager v1.0.0 – Uygulama Yöneticisi Kaynak Kodları

App Manager, cihazdaki uygulamaları depolamak için yapılır. Uygulama Yöneticisi, Dahili Depolama, Harici Depolama (SD kart depolama) vb. Gibi android cihazların farklı depolama alanları arasında uygulamaları taşımanın en kolay yoludur.

Uygulama Yöneticisi Android Studio’da yerel Java ile inşa edilmiştir. Uygulama adını değiştirmek gibi uygulama simgelerini kişiselleştirmek de kolaydır, hatta simge renklerini sadece daha çekici görünmek için kişiselleştirebilirsin. İstediğiniz ekranları ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilirsiniz.

App Manager v1.0.0 – Uygulama Yöneticisi Kaynak Kodları Özellikleri

  • Uygulamayı Taşı: Android cihazının dahili depolama alanını yönetmek için Uygulamayı dahili depodan harici depolamaya taşıyın. Harici depolama yüklemesiyle düzgün çalışmayan bazı uygulamalar App Manager ayrıca, kolay taşıma özelliğiyle uygulamayı dahili depolamaya taşımak için özellik sağlar; kullanıcıların, kullanıcıların ve uygulama gereksinimlerine göre cihazın depolama alanını yönetmesine yardımcı olur.
  • Hareketli Uygulamayı Taşı: Yeni yüklenen uygulama harici depolamaya taşınabilirse App Manager, kullanıcıları yeni yüklenen uygulama konusunda uyarır, böylece kullanıcı yeni yüklenen uygulamayı harici depolamaya taşıyabilir ve diğer uygulamaları yüklemek için cihazın dahili saklama alanını yönetebilir.
  • App’in çekici tasarımı: App Manager tasarımı, uygulamanın özelliğini vurgulayan ve kullanıcının kolayca kullanmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Kategoriler Uygulamalar: Uygulama Yöneticisi, kullanıcıları kolayca hareket edebilen veya kullanamayan uygulamaları bulmalarına yardımcı olacak kategorilere ayırır, Sd kart deposundaki Uygulama, Uygulama yalnızca dahili depolamaya izin verir vb.
  • Uygulamaları Sıralama: Uygulama Yöneticisi, kullanıcıların uygulamaları sıralamasına ve yönetmesine yardımcı olmak için sıralama işlevi sağlar.
  • Uygulama Seçimi: Tekli, Tümü ve Sadece Uygulama taşımak için App Manager tarafından sağlanan tüm seçenekleri seçti.

App Manager v1.0.0 – Uygulama Yöneticisi Kaynak Kodları Önizleme

https://codecanyon.net/item/app-manager/23322330

App Manager v1.0.0 – Uygulama Yöneticisi Kaynak Kodları İndir

https://yadi.sk/d/AK4GJxI8Sx5wjA


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir