Architect v2.1.5 – HTML ve Site Oluşturucu Script

Architect, sadece kodekyonda değil, muhtemelen internette de en güçlü ve kullanımı kolay site ve html kurucusudur. Bir site oluşturucusundan başka tüm özelliklere sahip olmasının yanı sıra, temalar ve şablonlar, özel kod editörler, en iyi görsel css ve görüntü düzenleyici gibi özellikleri içeren ayrıcalıklar da sunar.

Architect v2.1.5 – HTML ve Site Oluşturucu Script Özellikleri

  • Görünüm Editörü – Güçlü görünüm düzenleyicisi, BeMusic’in görünümünü kodlama bilgisi olmadan kolayca değiştirmenizi sağlar.
  • Metin Düzenleyici – Metin içeriğini değiştirebileceğiniz ve vurgulanan metne çeşitli stilleri uygulayıp kaldırabileceğiniz bir metin düzenleyiciyi açmak için herhangi bir metin içeriğine çift tıklayın.
  • Gelişmiş Sürükle ve Bırak – önceden tanımlanmış öğeleri küçük tutamaçlarla sürüklemeye çalışmayın, öğeyi istediğiniz yere tıklayın ve istediğiniz yere sürükleyin.
  • Dokümantasyon – Mimarla birlikte verilen dokümantasyon, yapımcının yapabileceği her şeyi ve ayrıca kendi özel elemanlarınızı eklemek gibi gelişmiş şeyleri açıklayacaktır.
  • Bağlam Menüsü – Bağlam menüsünü , sürükle ve bırak işleminde daha hassas bir şekilde hareket ettirmek gibi öğeleri ve aşağı yukarı hareket ettirmek gibi çeşitli genel seçenekleri içeren bir seçenek sağ tıklatın ve belirli bir öğeye bir tabloya satır ve sütun ekleme gibi seçenekler sunun.
  • Çevirilebilir – Mimar tamamen çeviriye hazır. Yönetici alanından kolayca çevirebilir, böylece config dosyaları veya 3. parti uygulamalarla uğraşmanıza gerek kalmaz.
  • Mantıklı bir arayüz – diğer oluşturucudaki yazı tipi boyutunu değiştirmek için geçmeniz gereken tüm modacılar, paneller ve düğmelerden rahatsız mı kaldınız? Şanslısınız, mimarı tasarladık, böylece en çok kullanılan işlevler mevcut projenizle birlikte görülebilir ve tek bir model açmak zorunda kalmadan erişilebilir.
  • Live CSS Editor – kolayca, görsel olarak ve gerçek zamanlı olarak dolgu, kenar boşluğu, kenarlık, gölgeler, arka planlar, yazı stilleri ve daha fazlası gibi çoğu unsur özelliğini düzenleyin. Veya projenizi maksimum kontrol edebilmek için entegre css editörü ile elle css giriniz.
  • Projenizi Yayınlayın veya Verin – Tüm projenizi indirin, tek bir tıklamayla uzaktaki bir sunucuya yayınlayın veya basitçe kullanıcılara mimarın sayfasını oluşturmak için paylaşım linkini verin, üretime geçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Architect v2.1.5 – HTML ve Site Oluşturucu Script Önizleme

http://www.codelist.cc/scripts/236871-architect-v215-html-and-site-builder.html

Architect v2.1.5 – HTML ve Site Oluşturucu Script İndir

https://yadi.sk/d/bC8H92TPvsxMLA


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir