Bimber v7.1.1 – Bir Viral Blog – Dergi WordPress Teması

Bimber, 24 saatten fazla bir sürede tamamen işlevsel bir viral siteyi başlatabilmenizi sağlayan viral bir dergi temasıdır . Güçlü paylaşım butonları ile birlikte gelir; popüler, popüler, trend listeleri ve birden fazla reklam yeri. Hafif ve kullanımı kolay bir pakette her şey. Sadece bugün başla ve bugün viral git!

Listeler, anketler, kısa sınavlar, son dakika haberleri, memler, gifler, gag’ler, sosyal yer imleri, videolar, açık listeler, freebies, ünlüler ve dedikodular gibi paylaşılabilir viral içerikler için birçok gösterimiz var. BuzzFeed, 9GAG, Reddit, Hacker News, Bored Panda veya YouTube ve klonları gibi popüler sitelerden ilham almıştır.

  • Ana – BuzzFeed ve diğer popüler buzz yapım sitelerinden esinlenerek . Tüm viral tema özelliklerini tek bir yerde önizleyin.
  • Relink – Reddit , Hacker News ve diğer sosyal yer imi sitelerinden ilham aldı . WordPress tabanlı kendi sosyal haber toplayıcınız için mükemmel bir başlangıç. Kullanıcılar, daha sonra başkaları tarafından beğenilen veya oylanan bağlantılar, kısa mesajlar ve resimler gibi içerikleri gönderir.
  • Gagster – esinlenerek 9gag mizahi GIF, memlere, videolar, şakalar, espriler, komik hikayeler ve hatta NSFW resimler paylaşımı için ve diğer online platformlarda. Kullanıcılar kendi içeriklerini yükleyebilir, meme oluşturucu ile mem oluşturabilir veya YouTube, Instagram veya Facebook gibi diğer sosyal medya sitelerinden içerik gömebilirler. Ana ekran şablonu, videoların görünüm alanına gelmesiyle otomatik video oynatmayı destekler.
  • Freebie – En yeni freebies , ücretsiz hediyeler, tasarım kaynakları, hediye ve web üzerinden örnekleri sergileyin . Tüm ücretsiz içeriklerin üstüne premium içerik ekleyebilir ve ücretli üyelik planları ile biraz para kazanabilirsiniz. Download Monitor eklentisiyle tam bir entegrasyon da vardır, böylece ziyaretçiler her freebie’yi güvenle indirebilir.
  • Bunchy – Çok sayıda liste bazlı makale, açık liste ve sıralı listeler içeren Bored Panda ve diğer sosyal medya platformlarından esinlenmiştir . Topluluk kullanıcılarının yayınlanmış listelerine yeni içerik göndermesine ve en iyi gönderim için oy kullanmasına izin ver. Viral içerik paylaşma platformu oluşturmak için hepsi bir arada bir çözüm.
  • Ünlüler – ünlü kırma hikayeler, sıcak ünlü dedikodu ve ünlüler, eğlence, kraliyet, müzik, film ve TV şovları hakkında en son haberler. Şov dünyasının heyecan verici dünyasından galeriler, video, Instagram yazılar, Twitter yazılarının yanı sıra gif görüntüler ve fotoğraflar ekleyin.

Bimber v7.1.1 – Bir Viral Blog – Dergi WordPress Teması Önizleme

https://themeforest.net/item/bimber-viral-buzz-wordpress-theme/14493994

Bimber v7.1.1 – Bir Viral Blog – Dergi WordPress Teması İndir

https://yadi.sk/d/hzPd0ek2XyKuLg


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir