Bridge v18.0.7 – Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması

BRIDGE hemen hemen herkes için mükemmel olan duyarlı bir retina amaçlı WordPress temasıdır. İster yaratıcı, ister kurumsal bir ekip, bir avukat, bir tıp doktoru veya modern bir portföy web sitesi ya da kişisel bir blog arayan bir serbest meslek sahibi olun, Bridge en iyi seçimdir.

Bridge v18.0.7 – Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması Özellikler

376+ Eşsiz Demolar – Tam donanımlı demolarımızdan birinde, bir blog, bir iş sitesi veya hatta evcil hayvan dükkanınız için bir çevrimiçi mağaza olarak bile olsa özel bir şeyde ihtiyacınız olanı bulacaksınız. İthalatı kolay ve özelleştirilebilir, hayatınızı kolaylaştırmak için Bridge Demos’u yarattık.

24 Mizanpaj Konsepti – Standart site düzenlerinden otantik ve yenilikçi tasarımlara kadar 24 yeni düzen konseptiyle tüm Köprü olanaklarını keşfedin. Yaratıcı web siteleri koleksiyonumuzda, yaratıcı konseptler koleksiyonumuz için mükemmel çözümü bulacağınızdan eminiz.

Video Eğitimleri – Bridge temasının nasıl yükleneceği ve güncelleneceği ile Köprü demo içeriğinin nasıl hızlı bir şekilde içe aktarılacağına dair adım adım talimatlar veren tüm yeni video eğiticileriyle Bridge’e daha da hızlı başlayın.


Diğer Version

Bridge v18.0.1 – Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması


Bridge v18.0.7 – Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması Önizleme

https://themeforest.net/item/bridge-creative-multipurpose-wordpress-theme/7315054

Bridge v18.0.7 – Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması İndir

https://yadi.sk/d/2hQLvLFU5tgmTA


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir