BuildPress v5.5.7 – Çok Amaçlı Yapı ve Peyzaj WP Teması

İnşaat işletmeleri için en iyi premium WordPress teması. Tanıtımı BuildPress – bugüne kadarki en gelişmiş tema. BuildPress’in kurulumu ve kullanımı süper basittir ve yalnızca ThemeForest’te kullanılabilir. BuildPress teması, kolayca akıllı bir web sitesi oluşturmanıza olanak sağlar, böylece en önemli şeylere odaklanabilirsiniz – inşaat projeleriniz ve müşterileriniz.

Sezgisel Sayfa Oluşturucu

BuildPress, sizin için tüm ağır yükleri kaldıran entegre bir Sayfa Oluşturucu’ya sahiptir. Sezgisel sürükle ve bırak arayüzü ile bina sayfaları bir zevk haline gelir.

Gerçek Zamanlı WP Özelleştirici ve Sayfa Düzenleri

Gerçek zamanlı önizleme WordPress özelleştirici ile BuildPress’in görünümünü ve verdiği hissi değiştirin. Değişiklikleri hayata geçirmeden önce web sitenizin nasıl göründüğüne bakın. Tema ayrıca Özelleştirici ile değiştirebileceğiniz birçok farklı sayfa düzenini de içeriyor (ör. Ön sayfa düzeni, normal sayfa, mağaza, blog ve daha fazlası!).

Tek Tıklamayla Demo Yükleyici

Temanızı başlatmak ve çalıştırmak için tanıtım içeriğini tek bir tıkla içe aktarın. Bu içerik, stressiz ve ağrısız web sitesi oluşturma için web sitenizi oluştururken size yol gösterecek!


BuildPress v5.5.7 – Çok Amaçlı Yapı ve Peyzaj WordPress Teması Önizleme

https://themeforest.net/item/buildpress-construction-business-wp-theme/9323981

BuildPress v5.5.7 – Çok Amaçlı Yapı ve Peyzaj WordPress Teması İndir

https://yadi.sk/d/HxOh2VvKXy41vQ


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir