Bzine v2.0 – WordPress Premium HD Dergisi

Bzine, her tür yayıncı için benzersiz bir cevap veren dergi, zengin özellikli WordPress premium HD (retina hazır) dergi haber temasıdır. Video ve slayt gösterileri ile inceleme, haber ve blog siteleri için harika. Tema en iyi temiz seo uygulamalarını kullanır, hızlı, basit ve kullanımı kolaydır. Ayrıca, Duyarlı Google Reklamlarını da destekliyoruz.

Bzine da uyumludur WooCommerce ve bbPress , çeviri-hazırdır, tam yanıt veren, sınırsız renk, 500’den fazla Google Yazı, Ana sayfadaki bir Seçme Slider, Sosyal Medya entegrasyonu ve daha fazlasına ile geliyor!

Bzine , ortamınızı kişiselleştirmenize yardımcı olacak çok sayıda tema seçeneği, özel widget ve özel sınıfla çalışmaya hazır, çalışmaya hazırdır. Kodlama bilgisi ve geliştiricileri olmayan her iki yeni başlayanlar için de uygundur.


Bzine v2.0 – WordPress Premium HD Dergisi Önizleme

https://themeforest.net/item/bzine-wordpress-premium-hd-magazine/6858477

Bzine v2.0 – WordPress Premium HD Dergisi İndir

 


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telegram Adresimize Katılmayı Unutmayın !

Websitemizde paylaşılan veya paylaşılmasına izin olmayan Netflix Hesapları, Spotify Hesapları, Kırılmış Apk, Oyun, Program ve aklınıza gelebilecek her şeye daha hızlı erişmek için telegram adresimize katılabilirsiniz. 

Bizimle daha hızlı iletişim kurarak istediğiniz dosya, script, dosya, oyun vb. yazılımlara daha hızlı dönüş yapabiliriz.

Telegram Kanalına Katıl