Camping Village v2.0 – Kamp Alanı Karavan ve Yürüyüş Çadır Konaklama WP Teması

Camping Village v2.0 , karavan parkı, çadır, kamp alanı bungalovu, kamp yeri, kır evi, kamp alanı ve karavan gibi seyahat faaliyetlerine uygundur. Seyahat wordpress teması doğa yürüyüşü, kayak, bisiklet ve gezi aktiviteleri gibi doğa sporları için düşünülmektedir. Bir tatil rezervasyonu yaptırmak için konaklamanızı bir rezervasyon sistemiyle yönetin. Tenis kulübü, yüzme havuzu, spor merkezi ve tatil yaz sporları için de uygundur.

Spor Merkezi ve Yüzme Havuzu aktiviteleri. tema, spor merkezinin düzenlediği çeşitli spor etkinliklerini yürütmek için tasarlandı. Tenis, yüzme havuzu, spor salonu dersleri ve bir spor merkezinde yer alan tüm etkinlikler gibi aktiviteler.

Mountain Village Kamp Alanı , Camping Village teması, dağ kamp yerinizi en iyi şekilde desteklemenizi sağlayan özel kod içerir. Gmaps marker bileşeni sayesinde tüm binaları yönetebilir ve kullanıcı tarafından kolay rezervasyonlara izin verebilirsiniz.

Deniz Kampı Köyü , temasıyla birlikte denizde kamp yapmak için mükemmel olan woocommerce ürünlerini müşterilerine satabiliyor ve Visual Composer Cost hesap makinesinin özel bileşeni sayesinde, müşteri kampında tatilinin yaklaşık maliyetini hesaplayabiliyor.

Tenis Kulübü , tema, tenis kulüpleri için bir site oluşturmak için idealdir, Visual Composer’in birçok özel bileşeni sayesinde sayfalarınızı, aktivitelerinizi oluşturabilir ve tenis kulübünüzün müşteri rezervasyonlarını yönetebilirsiniz.

Kamp Köyü çok amaçlı bir web sitesi ve bir / çok sayfalı temadır. Paketin içinde, basit ve hızlı bir şekilde herhangi bir özelleştirme yapabilmek için optimize edilmiş tüm sayfaların WordPress Teması dosyaları bulunmaktadır. Camping Village, çok sahalı kamp kampçıları, çadırlar, karavanlar ve bungalovlar için mükemmel bir temadır.

Bu tema, herhangi bir konaklama işletmesi için de mükemmeldir, çünkü tema, tek kişilik odaların aranması ve rezervasyonu için kişiselleştirilmiş sayfalarla veya diğer mülklerle tasarlanmıştır. Tema süper esnek ve duyarlı bir web tasarım. Tema ayrıca, Camping & Hiking veya diğer sporlar gibi bireysel aktiviteler için özel sayfalara sahiptir .


Camping Village v2.0 – Kamp Alanı Karavan ve Yürüyüş Çadır Konaklama WP Teması Önizleme

https://themeforest.net/item/camping-village-campground-caravan-hiking-tent-accommodation-wp/14950641

Camping Village v2.0 – Kamp Alanı Karavan ve Yürüyüş Çadır Konaklama WP Teması İndir

https://yadi.sk/d/lncUwgT19W8bHQ


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir