Car Dealer v1.4.8 – Duyarlı Otomotiv WordPress Teması

Araba Bayisi Otomotiv WordPress Teması, araba bayiniz veya otomotiv şirketiniz için tam özellikli web siteleri oluşturur. Bayileri ve müşterileri birbirine bağlayan, duyarlı bir WordPress otomobil temasıdır.

Bu tam özellikli tema, araçlarını online satın almak, satmak veya kiralamak isteyen araç galerisi / otomotiv şirketleri ve insanlar (hatta bağımsız araç sahipleri!) İçin yaratılmıştır.

Bir iş fikri veya ek bir gelir akışı arıyorsanız, Araba Satıcısı Otomotiv WordPress Teması size çok para kazandırır! WordPress tabanlı bir siteye kurun, sonra herhangi bir tür aracı hemen satın alabilir veya satabileceksiniz!

Üstün bir otomobil satıcısı WordPress temasında görmeyi bekleyeceğiniz tüm özellikleri bir araya getirerek, harika görünmesini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Bir araba satıcısı şablonundan ihtiyacınız olacak her şey!

Temanın temel özelliği esnekliğidir. Büyük araç bayiliği şirketleri için bir araba satıcısı web sitesi şablonu olarak veya kendi arabalarını satmak isteyen normal kişiler tarafından kullanılabilir.

ARAÇ KARŞILAŞTIRMALARI VE İZLEME LİSTELERİ

Web sitenizi ziyaret edenlerin bazıları, yalnızca özelliklerini inceleyerek en iyi aracı seçemeyebilir. Bu nedenle, insanların arabaları yan yana karşılaştırmasına ve daha sonra tüm ihtiyaçlarına uygun olanları seçmelerine yardımcı olan bir araba karşılaştırma modülü kullandık. Bazı kullanıcılar henüz satın almaya hazır değilse, izlemek istedikleri arabaları kişisel izleme listelerine ekleyebilirler.

Bu araba satıcısı WordPress temasını satın aldığınızda, çok sayıda araba markası ve modeli içeren bir veritabanına da erişebilirsiniz. Yeni araba ekleyebilir, özelliklerini düzenleyebilir ve hatta silebilirsiniz. Tam bir konum belirlemenizi sağlayan ülke ve şehirlere sahip başka bir veritabanı da dahil edilmiştir.


Car Dealer v1.4.8 – Duyarlı Otomotiv WordPress Teması Önizleme

https://themeforest.net/item/car-dealer-automotive-wordpress-theme-responsive/8574708

Car Dealer v1.4.8 – Duyarlı Otomotiv WordPress Teması İndir

https://yadi.sk/d/uRu4H_rxvRj_vA


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir