Clash of Clans Fake Hile Scripti

Merhabalar bugün sizlere Google’de arattığınız Clash of Clans Hile yazdığınızda hesabınıza Elmas, İksir, XP yükleyeceğini vaat eden sitelerin scriptlerini paylaşıyorum.

Bu sitelerin amacı veri toplamaktır. İstediğiniz oyun paralarını tabikide size vermeyecektir. Bunları isterken yanında istediği mail ve şifrenizi alacaktır. Bu tarz sitelere kesinlikle bilgilerinizi girmeyiniz. Dosyaları paylaşmadan önce bir kaç basit dosyadan oluştuğunu göstereyim.

Clash of Clans Fake Hile Scripti

Görüldüğü gibi script dosyaları bunlardır. Dikkatimizi ilk çeken kurban.txt dosyasıdır. Evet giriş yapılan E-posta ve Şifreler bu dosyada tutuluyor.

Elimde demo olmadığından resimelerle anlatacağım.

Clash of Clans Fake Hile Scripti (2)

Siteye ilk girdiğimizde karşımıza gelen ekran bu olacaktır. Script Türkçe’dir. Siz dilerseniz basit bir metin editörü ile dilini değiştirebilirsiniz. İstediğiniz yeri özelleştirebilirsiniz.

Kurban bilgilerini istediğinde ve Giriş Yap butonuna tıkladığımızda karşımıza bi sonraki ekran olan bu aşağıda ki ekran gelmektedir.

Clash of Clans Fake Hile Scripti (3)

Bu ekranda da oyun içi altın, iksir, elmas vs. ıvır zıvırları istiyor. Tabikide sadece kullanıcıyı bir adım daha inandırmak için hepsi. Dediğim gibi amaç Mail Adresinizi ve Şifrenizi öğrenebilmek.

Hileyi aktif hale getir dedikten sonrada size yine bir basit sayfa ile cevap vermektedir.

 

Clash of Clans Fake Hile Scripti (4)

Hile statüleriniz hesabınıza ekleniyor ve yakın zamanda ekleniyor gibi yazılar da takibide yalan. Böyle bir şeyin olması mümkün değildir. Güvenli Çıkış butonu ilede kullanıcının Güvenide sağlanmak istenmiştir.

Peki en baştata gösterdiğimiz E-postalarımızın ve Şifrelerimizin paylaşıldığı yere bakalım.

Clash of Clans Fake Hile Scripti (5)

Herhangi bir not defteriyle açtığımızda kullanıcıların girdiği E-posta ve Şifreleri gözükmektedir. Bunun yanında İp Adresileri ve sisteme giriş yaptığı tarihi saniyesine kadar göstermektedir. Siz siz olun böyle sitelerden uzak kalın. Kimse size karşılıksız, bedavadan oyun içi özellik vermez.

Her ne kadarda Hile – Hack Scriptilerini paylaşmış olsakta Kesinlikle kötü amaçla kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Eğitim amaçlı Script dilini değiştirip kullanabilirsiniz.


Clash of Clans Fake Hile Scripti İndir

https://yadi.sk/d/ZQZG_tF1QbJrqg


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir