CronLab PTC v3.0 – PTC, HyIp, Kripto Ticareti ve Para Yatırımı Scripti

CronLab PTC | Hepsi çok farklı şekillerde para kazanmanızı sağlayan PTC, HyIp, Crypto Trade & Money Investment için One Script’te. Bu Scriptler, müşterilerinize hizmet edecek birçok özelliğe sahiptir. Tıklama Ücretli (PTC), Görüntüleme Başına Ödeme (PPV), Kripto Para Birimi Yatırım, HyIp Yatırım, USD, Euro Vb, Mükemmel Üyelik Sistemi, Harika Tavsiye Sistemi gibi. CronLab ile PTC | All In One Script PTC, HyIp, Crypto Ticaret ve Para Yatırım Sistemi için düşündüğünüzden daha kolay olacaktır.

CronLab PTC v3.0 – PTC, HyIp, Kripto Ticareti ve Para Yatırımı Scripti Kullanıcı Özellikleri

1. Animasyon İlerlemesiyle Görüntüle’ye Tıklamak için Ödenen Zamanlayıcı Eklendi ve bu özelliklerle ilgili bazı hataları giderdi.

2. Eklemek Youtube Videoları ile Para Kazanın Eklendi. Ayrıca Zamanlayıcı ve Animasyon İlerlemesi ile Görüntüleme Sayfasında Google Adsense Reklamlarını da destekleyin.

3. Kullanıcı Herhangi Bir Kripto Para Birimini Ayrıca Normal Para Birimini Destekleyerek Para Kazanabilir. Bu özelliği HyIp, BitCoin Doubler, Investment ETC olarak çağırabilirsiniz.

5. Tamamen Çalışan Üyelik Sistemi. Tüm Üyelik Hatalarını Düzeltiyorum.

6. Anında Para Yatırma Sistemi.

7. Çevrimdışı Para Yatırma Sistemi. Bu Yerel Ödeme’yi arayabilirsiniz.

8. Yönlendirme Sisteminde büyük güncelleme. Kullanıcı Kayıt Bonusu, Tavsiye Linkini Kimler Paylaşır ve Bu Linkten Kimler Katılırsınız. Tavsiye Edilen Kullanıcı Mevduat ile Para Yatırma Bonusu. Tavsiye Edilen Kullanıcı PTC ve PPV Görünümüne Göre Para Kazanın, Tavsiye Edilen Kullanıcı Üyelik Yükseltmesine Göre Kazanın.

9. Para Transfer Sistemindeki Tüm Hataları Düzeltir. Kullanıcı Para Yatırma, Tavsiye, Hesap Bakiyesini Yatırma ve Hesap Bakiyesi Transfer Edebilirsiniz. Ayrıca e-posta bildirimleri ile üye üyeye fon transferi yapabilir.

10. Kullanıcı Parasını ve Kripto Para Birimi Yatırım Detaylarını Görebilir

11. Kullanıcı Yatırım Faiz Geçmişini Görebilir, Bazı Hatalı Kullanıcı Çekme Geçmişini ve Mevduat Geçmişini Düzeltebilir.

12. Kullanıcı, Tıklama Ücretli, Video Reklamları Görüntüleme Ücretli Üyelik, Üyelik Yükseltme, Para Yatırma Bonusu ve Kazanç Geçmişi Seçeneğinde Öz Kazanç Geçmişini Görebilir.


CronLab PTC v3.0 – PTC, HyIp, Kripto Ticareti ve Para Yatırımı Scripti Kullanıcı Önizleme

https://codecanyon.net/item/cronlab-ptc-all-in-one-script-for-ptc/21102891

CronLab PTC v3.0 – PTC, HyIp, Kripto Ticareti ve Para Yatırımı Scripti Kullanıcı İndir

https://yadi.sk/d/pYGTcILAfh153Q


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir