Cryptcio – Ücretsiz Coin ve Teknoloji WordPress Teması

Sizlerde Coin Web sitesine sahip olmak istiyorsanız bu temayı kullanabilirsiniz. WordPress tabanlı bir temadır ve olduça kullanışlıdır. Güçlü sayfa oluşturucusu sayesinde sayfalarınızı özelleştirin ve özelleşmiş bir sayfa sahibi olun. Bu size SEO açısındanda büyük katkı sağlayacaktır. Kısa kodlarla ile coin bilgilerinizi sitenizde yansıtabilirsiniz.

Tema içinde işlerinizi kolaylaştıracak sayfalar ve eklentiler mevcuttur. Örneğin Coin paralarınızı dönüştürmek gibi işlemlerde olanak tanır. Tema Mobil uyumludur.

Cryptcio, Cryptocurrency yatırımları ve ICO Ajansları için kesinlikle uygun, çarpıcı ve çok amaçlı bir WordPress Temasıdır. Popüler dijital para birimlerinin ve yatırım danışmanlığı hizmetlerinin bir bankasını sergilemek için bir tema arıyorsanız veya kripto-para birimi yatırımcıları / yatırımcıları / madencileri ve ICO Danışmanları için güvenilir bir pazar ortamı sunmayı hayal ediyorsanız, Cryptcio’muz hepsini tek bir temayla kavrar.

Cryptcio – Ücretsiz Coin WordPress Teması özellikler

 • Bitcoin Calculator : Bitcoin Calculator aracı, herhangi bir miktarda bitcoin dönüştürmenize olanak tanır
 • Coin Charts – WordPress Cryptocurrencies Tarihsel Grafikler : Coin Charts, cryptocurrency tarihi bilgi şovu için bir WordPress eklentisidir. 69 para birimi ve iki tema rengi için harika bir kısa kod.
 • Sanal Para Widget’ları – Kripto Para Birimleri Kısa Kodlar WordPress Builder: Sanal Para Widget’ları WordPress sayfanız için 10 widget sunar, böylece 1000+ kripto para birimi için ziyaretçilerinizin pazar bilgisini paylaşabilirsiniz. Şimdi Builder ile, kısa kodlar oluşturmak daha kolay olacak, önizleme sayfasını kontrol edin.
 • Super ArrowPress Yönetici Paneli : Yönetici panelini seçin, kullanıcı dostu ve sezgisel bir çalışma alanı sağlar. Yaratıcı güç tam orada parmaklarınızın ucunda, yapmanız gereken tek şey serbest bırakmak.
 • Güçlü Sayfa Oluşturucu : Sürükle ve Bırak ön uç ve Arka uç düzenleyici ile 1. en popüler görsel besteci sayfa oluşturucu
 • Tam Duyarlı ve Mobil Optimize Edilmiş : Herhangi bir cihazda harika görünmek için dikkatlice kodlanmıştır. Müşterileriniz sitenizi küçük cep telefonuyla mı yoksa büyük ekran masaüstüyle mi ziyaret ettiler?
 • Tam WooCommerce Uyumlu : WooCommerce, 25.740.770 indirme ile web’deki en popüler e-ticaret platformudur. WooCommerce, tüm çevrimiçi mağazaların% 28’ini destekliyor
 • Tek Tıkla Kurulum : Tüm Otomatik demo içeriğini hızlıca – farenizi tek bir tıklamayla – içe aktarın ve gereksinimlerinize tam olarak uyacak şekilde kolayca değiştirin.
 • Sınırsız Renk Seçenekleri : Sınırsız renk seçenekleriyle müşterilerinizi hemen etkileyecek kendi renginizi seçin.
 • Fiyat sürgüsü filtresi : Mağazanızı fiyata göre filtrelemek için idealdir.
 • Ajax Karta ekle : Dükkanınız için Ajax Sepete Ekle özelliğini etkinleştirin.

Cryptcio – Ücretsiz Coin ve Teknoloji WordPress Teması Önizleme

https://themeforest.net/item/cryptcio-innovative-wordpress-theme/21316036

Cryptcio – Ücretsiz Coin ve Teknoloji WordPress Teması İndir

https://yadi.sk/d/6BSjvIFzd9PLwQ


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir