Divi Builder v2.23.0 – Son Sayfa Oluşturucu WordPress Eklentisi

Divi, İnanılmaz Gelişmiş Görsel Oluşturucu Teknolojisi ile WordPress’i Tamamıyla Yeni Bir Seviyeye Taşıyor

Daha önce hiç böyle bir WordPress web sitesi yapmadınız. Divi bir WordPress temasından çok daha fazlasıdır, standart WordPress post editörünün yerini çok üstün bir görsel editörle değiştiren tamamen yeni bir web sitesi oluşturma platformudur. Hem tasarım uzmanları hem de yeni gelenler tarafından zevk alınabilir, size şaşırtıcı kolaylık ve verimlilikle muhteşem tasarımlar yaratma gücü verir.

Sürükle ve Bırak Binası

Web sitenizin ön ucundaki öğeleri ekleyin, silin ve taşıyın. Kodlama ve kafa karıştırıcı arka uç seçenekleri yok.

Gerçek Görsel Düzenleme

Sayfanızı gerçek zamanlı olarak tasarlayın ve sonuçları anında görün. Sezgisel görsel kontrolleri kullanarak sayfalarınızı oluşturun ve kişiselleştirin.

Özel CSS Kontrolü

Geliştiriciler, Divi’nin görsel tasarım kontrollerini kendi özel CSS’leriyle kolayca birleştirebilir. Divi’nin arayüzü basit ama sınırlayıcı değil.

Duyarlı Düzenleme

Güzel, duyarlı web siteleri oluşturmak kolaydır. Divi doğası gereği duyarlı ve ayrıca web sitenizin mobil cihazlarda nasıl göründüğü konusunda tam kontrol sağlar.

Tasarım Seçenekleri Galore

Düzinelerce benzersiz sayfa öğesinin ve binlerce tasarım seçeneğinin tadını çıkarın. Divi, web siteniz üzerinde size tam tasarım kontrolü sağlar.

Global Öğeler ve Stiller

Tüm web sitenizin tasarımını genel unsurları ve web genelindeki tasarım ayarlarını kullanarak yönetin. Divi sadece bir sayfa üreticisi değil, bir web sitesi tasarım sistemidir.


Divi Builder v2.23.0 – Son Sayfa Oluşturucu WordPress Eklentisi Önizleme

https://www.elegantthemes.com/gallery/divi/

Divi Builder v2.23.0 – Son Sayfa Oluşturucu WordPress Eklentisi İndir

https://yadi.sk/d/8f2QXgJa9R2mWQ


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir