DizzyMag v1.0.10 – WordPress Dergisi Teması & İncelemesi

DizzyMag WordPress Tema bir para yapıcıdır. Bu reklam dostu tema, özellikle yaratıcı profesyoneller ve girişimciler göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. DizzyMag, WooCommerce ve AdSense de dahil olmak üzere çeşitli gelir akışlarıyla gelir elde etmek için seçeneklerin sunulduğu çok yönlü bir temadır .

Tema ayrıca, çevrimiçi dergilere, mağazalara ve portföylere estetik olarak ödünç vermektedir. Sağlam özelliklere sahip ve modern bir vintage tarzı ile övünen DizzyMag, çok sayıda para kazanma seçeneği olan ölçeklenebilir bir WordPress sitesi oluşturmak isteyen herkes için çok yönlü bir temadır .

DizzyMag WordPress Tema Açıklaması

Yaratıcı girişimciler için harika bir tema, başarılı bir çevrimiçi dergi oluşturmak için ihtiyacınız olan tek şey DizzyMag. Tema, birçok reklam yerleşimi ve duyarlı AdSense ile birlikte gelir, ayrıca sıralanabilir bir portföy içerir ve WooCommerce’i destekler.

DizzyMag profesyonel bir reklam ve AdSense optimize dergisi WordPress temasıdır.

DizzyMag v1.0.10 – WordPress Dergisi Teması & İncelemesi Özellikleri

  • Duyarlı ve Mobil Optimize Edilmiş Ziyaretçileri geride bırakmayın. StrictThemes’in yarattığı tüm temalar tamamen duyarlı ve geniş ekranlı masaüstlerinden minik akıllı telefon ekranlarına kadar her türlü cihazda ve ekran boyutunda harika görünüyor.
  • HiDPI Ready StrictThemes tarafından oluşturulan tüm temalar, Retina ekranlı dizüstü bilgisayarlar gibi yüksek çözünürlüklü ekranlarla tam olarak uyumludur, böylece metin ve resimleriniz kesinlikle mükemmel görünür!
  • Renk Düzenleri Tema iki renk düzeniyle gelir – Açık ve Koyu.
  • Stil Özelleştirici Üç tıklama ile stilleri düzenleyin. Sınırsız renk mevcuttur.
  • Tercüme Hazır Tema, sıfırdan başlayarak çeviri düşünülerek tasarlanmıştır. Önceden paketlenmiş olarak gelir ve tüm temanın metin dizelerini çeviriye hazır hale getiren bir .po dosyasıyla gelir.
  • Sınırsız Kenar Çubukları Ana sayfa, yayınlar, sayfalar ve portföy projeleri için ayrı ayrı kenar çubuğu alanlarıyla, sitenizin farklı bölümleri için kenar çubuklarını kolayca özelleştirebilirsiniz. Ek olarak, kendi özel kenar çubuklarınızı da oluşturabilirsiniz. Birden fazla kenar çubuğuna ihtiyacınız yoksa, önceden tanımlanmış kenar çubuklarını kullanın.

DizzyMag v1.0.10 – WordPress Dergisi Teması & İncelemesi Önizleme

https://themeforest.net/item/dizzymag-adreview-wordpress-magazine-theme-with-portfolio/9187714

DizzyMag v1.0.10 – WordPress Dergisi Teması & İncelemesi İndir

https://yadi.sk/d/Q5dcqd9NMNxNEw


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir