Eventik – iOS Sosyal Etkinlikler Uygulama Kaynak Kodları

Eventik , belirli tarih ve yerlerde gerçekleşecek etkinlikleri, konferansları veya konserleri listelemek için hızlı bir şekilde mobil uygulama oluşturması gerekenler için mükemmel bir çözümdür.

Eventik , bölgelerinde yapılacak havalı şeyleri bulmak ve dünyanın her yerinden gelen etkinlikleri göndermek için eksiksiz çalışan bir şablondur (UI + Kaynak Kodu). Aramalar anahtar kelimeler, kategoriler, geçerli konum veya popüler şehirler tarafından yapılabilir.

Kullanıcılar etkinlikleri beğenip paylaşabilir ve kişilerin gönderilerini takip edebilir. Gönderilen olaylar, “durumlarını” veya yayınlanmış olarak, kişilerin durumlarını görebilecekleri Hesap ekranında saklanır.

Yönetici, gönderilen içeriği araştırmak için günlük olarak veritabanını kontrol etmeli ve bunları Ayrıştırma Panosunda – veritabanı olarak bir boole değeri işaretleyerek yayınlamaya ya da yayınlamamaya karar vermelidir.

Tasarım temiz, kod yorumlanmış ve proje klasörleri ve dosyaları pakette iyi düzenlenmiştir.

Eventik – iOS Sosyal Etkinlikler Uygulama Özellikleri

iOS Swift dili – Yerel Xcode projesi – Şablonu Xcode ve Swift’in gücüyle istediğiniz gibi düzenleyin.

Storyboard, iOS 9.0 ve üzeri, Universal – Uygulamanızı tüm iOS cihazlarda çalıştırın

Back4app’da barındırılan Parse Server ile Backend – Yalnızca birkaç tıklama ile birçok özellik sunan harika ve güvenilir bir BaaS üzerine inşa edilmiş, oluşturma ve ayarlamalar son derece kolaydır. back4app’deki veritabanı, Ayrıştırma Sunucusunun SDK kodunu düzenler.

İzlediğiniz kişilerin etkinliklerine göz atma – Ana ekranda gönderileri görmenin yanı sıra, takip ettiğiniz kullanıcıdan gelen etkinlikleri görebileceğiniz özel bir sayfa var.

Anahtar sözcüklere, konuma ve kategoriye göre olayları arayın – Yapılacak güzel şeyleri bulmak çok kolaydır ve hepsi Ana ekran tarafından gerçekleştirilir.

Olayları Düzenleme / Silme – İnsanlar, Hesap ekranındaki “Etkinliklerim” bölümünden kendi gönderilerini düzenleyebilir veya silebilir.

Etkinlikleri paylaşma – Kullanıcılar, yöneticinin uygulamayı sosyal ağlar, Posta veya SMS ile paylaşarak daha popüler hale getirmesine yardımcı olur. Etkinliklerin

yol tariflerini alma – Etkinlik ayrıntıları sayfası, konumunun bir önizlemesini gösterir. “Yol Tarifi Al” düğmesi, rotayı hesaplamak için yerel Haritalar uygulamasını açar.

Gönderme bildirimleri – Bir etkinlik gönderildiğinde veya düzenlendiğinde Yönetici bir e-posta alır.

Hesabınızın bilgisine bakın – Kullanıcılar, ilgilendikleri etkinliklerin bir listesini ve ayrıca incelenmek üzere gönderdiklerini görebilir.

Ayar ekranı– Bu bölüm Şifreyi Sıfırla, Profil Bilgilerini Düzenle, Yönetici ile İrtibat Kurma ve Hizmet Şartlarını okumak gibi seçenekler sunar.

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası HTML dosyası (GDPR uyumlu) – Şablon, Uygulama Şartlarını uygulamanın arkadaşlarına göstermek için Yönetici’nin düzenleyebileceği bir ‘tou.html’ dosyası içerir.

Facebook girişi – Giriş ekranından hızlı bir şekilde giriş yapın veya Facebook ile giriş yapın .

Push Bildirimleri – Parse Push yardımı ile kullanıcılar beğenileri için bildirim alacaklar

AdMob Interstitial ads – Tam ekran reklam afişlerinden biraz kazanç elde edin

Modern, temiz tasarım – Kullanıcı arayüzü, müşterilerinize en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için özenle hazırlandı.

Çevrimiçi Belgeler– Doğru şekilde yapılandırabilmek için bu şablonun kapsamlı kılavuzunu okuyun.

Pakette bulunan PSD simgeleri – Uygulama ve düğmeler simgeleri, görüntülerin kolayca değiştirilebilmesi için bir PSD klasöründe saklanır.


Eventik – iOS Sosyal Etkinlikler Uygulama Kaynak Kodları Önizleme

https://codecanyon.net/item/eventik-ios-social-events-application/22493072

Eventik – iOS Sosyal Etkinlikler Uygulama Kaynak Kodları İndir

https://www96.zippyshare.com/v/YKHRR429/file.html


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir