FileBird v2.7 – WordPress Medya Kütüphanesi Klasörleri Eklentisi

FileBird v2.7, WordPress ortam kitaplığınızı bir sonraki düzeye götürmenize yardımcı olacak bir WordPress Ortam Kitaplığı Klasörleri eklentisidir. Bu eklenti, dosyalarınızı WordPress Web Sitenizin medya kütüphanesinde kolayca düzenleme imkanı sunar. Elinizdeki bu araçla, medya kütüphanenizdeki binlerce görüntü, ses, video ve diğer dosyaları yönetebilir ve düzenleyebilirsiniz. 

FileBird – WordPress Media Library Klasörleri, engelleri aşmanıza yardımcı olmak için doğdu. Bu eklenti, dosyalarınızı sitenizdeki medya kütüphanesinde kolayca düzenleyebilmenizi sağlar. Bu araç elinizde, siz ?? Medya kitaplığınızdaki binlerce görüntü, ses, video ve diğer dosyaları yönetebilir ve düzenleyebilir.

WordPress’te dosyaları yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dosyaları / klasörleri yüklemek veya taşımak için yalnızca sürükleyip bırakabilirsiniz. Bu, medya dosyalarınızı yerine koymak için harcadığınız zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Klasörlerinizin hiyerarşik görünümü, göz açıp kapayana kadar belirli klasörleri hızlıca bulmanızı kolaylaştıracaktır.

FileBird v2.7 – WordPress Medya Kütüphanesi Klasörleri Eklentisi Özellikleri

DOSTU KULLANICI ARAYÜZLERİ
Dosyaları klasörlere yüklemek / taşımak için sürükleyip bırakın. Klasörleri yeniden düzenlemek için sürükleyip bırakın.

SMART CONTEXT MENU
Bilgisayarınızda yaptığınız gibi klasörleri hızlıca oluşturmak, yeniden adlandırmak veya silmek için farenizi sağ tıklayın.

BİR ARAÇLARDA TAM KONTROL
Soldaki araç çubuğu, tüm klasörlerinizi / dosyalarınızı kontrol etmenizi sağlar. Klasörler oluşturabilir, yeniden düzenleyebilir, yeniden adlandırabilir veya silebilirsiniz.

SINIRSIZ FOLDERS / SUBFOLDERS
Tüm medya dosyalarınız için sınırsız klasör / alt klasör oluşturabilirsiniz.

3. PARTİ UYUMLULUĞU
Bu eklenti, çoğu tema veya eklenti ile uyumludur.


FileBird v2.7 – WordPress Medya Kütüphanesi Klasörleri Eklentisi Önizleme

https://codecanyon.net/item/media-folders-manager-for-wordpress/21715379

FileBird v2.7 – WordPress Medya Kütüphanesi Klasörleri Eklentisi İndir

https://yadi.sk/d/dOTaDAQdutZZuw


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir