Flick v1.1.1 – Medyaya Yönelik Duyarlı WordPress Teması

Flick, fotoğraflar, görüntüler, grafikler ve diğer medya gibi medya içeriğine sahip blogcular için mükemmel, temiz, medya odaklı bir WordPress temasıdır. Güzel, temiz bir tasarıma tam olarak yanıt verir, bu nedenle odak daima içeriğinize kalır ve blog oluşturma potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak kaygısız fare efektleri ve özellikleri vardır.

Flick v1.1.1 – Medyaya Yönelik Duyarlı WordPress Teması Özellikleri

SEO Optimize Edildi

Flick, arama motorlarının üstüne roket atmanıza yardımcı olmak için SEO’daki en yeni teknikleri sunuyor ve her tema güncellemesi, orada kalmanıza yardımcı olacak yeni teknikler ekliyor.

duyarlı

Web dünyası değişiyor ve daha fazla ziyaretçi mobil ve tablet cihazları kullanıyor, bu nedenle Flick sitenizin hepsi için mükemmel çalışacağını garanti ediyor.

Temiz tasarım

Flick, izleyicinin katılımını artırmak için içeriğinize odaklanmanızı sağlayan temiz ve çekici bir tasarımdır.

Seçenekler Paneli

Kafa karıştırıcı kod dosyalarıyla uğraşmayı bırakın, bunun yerine temanızı hızlı ve zahmetsiz bir şekilde ayarlamak ve yapılandırmak için yerleşik seçenekler panelimizi kullanın.

İlgili Mesajlar

Bir ziyaretçiyi birden fazla sayfa görünümüne dönüştürün ve okuyucularınıza, kolayca açılıp kapatılabilen yerleşik ilgili yayın widget’ıyla sevdikleri içerikten daha fazlasını verin.

Özel Widget’lar

3. taraf eklentileriyle uğraşmak yerine, Flick ile çalışmak üzere optimize edilmiş en popüler özel widget’ları dahil ettik.

Sınırsız Renk Şeması

Sınırsız renk şemaları arasından seçim yapma özelliğiyle temanızı kişiselleştirin ve zevkinize göre renkleri değiştirin.


Flick v1.1.1 – Medyaya Yönelik Duyarlı WordPress Teması Önizleme

https://mythemeshop.com/themes/flick/

Flick v1.1.1 – Medyaya Yönelik Duyarlı WordPress Teması İndir

https://yadi.sk/d/tjzXmyqcIKjmzA


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir