GbWhatsapp Nedir? Özellikleri ve Detaylı Kullanımı

GbWhatsapp Özellikleri ve Detaylı Kullanım rehberidir. Direkt GbWhatsapp Son Sürüm indirme sayfasına gitmek isteyen buraya tıklayabilir.

2019 yılı itibari ile 1.5 milyarı aşan Whatsapp kullanıcı sayısı her akıllı telefonda olmazsa olmaz uygulamalardan biri haline geldi. Gün geçtikce kendini güncelleyen diğer sosyal medyaya ayak uyduran aktif uygulamadır.

Tabi Whatsapp kendini geliştirdikce yazılım uzmanları üstüne özellik ekleyerek daha yeni kullanışlı Whatsapp ortaya koyuyorlar. GbWhatsapp, Whatsapp+ ve daha niceleri. Belki daha önceden isimlerini duyduğunuz ama ne artısı ne eksisi olduğunu bilmediğiniz Whatsapp’ın özelliklerini tek tek inceleceğiz.

Ayrıca ek bir uygulama kurmadan İnstagram üzerinden video, hikaye,fotoğraf indirmek için OGinsta+ Özellikleri ve Kullanımı – Son Sürüm OGinsta+ İndir yazımızı inceleyebilirsiniz.

Gb Whatsapp Nedir?

Gb Whatsapp yazılım uzmanların normal Whatsapp’ı geliştirmiş olup üstüne ek özellikler katarak piyasaya yayıyorlar. Çoğu kullanıcı kullandığından dolayı spam ve ban yediğini söylüyor. Ban yediğinde 24 saat yiyen var 2 gün yiyende var ama güncellemelerden sonra bu sorunlar kalkmış anti-spam özelliği gelmiş bulumaktadır. Ban yeme riski minimale indirilmiştir hatta ban yiyen yoktur ben kendim kullanıyorum.

En güzel ve kullanışlı özelliklerini özetlemek gerekirse;

Telefonunuza başka uygulama gerekmeden 2. Whatsapp olarak kurabilirsiniz.(Ek uygulama yüklemeden 1 telefona 2 whatsapp yüklemek)

Whatsapp her zaman 7/24 çevrimiçi  özelliğini açarsanız Whatsapp kapalı olsa bile çevrimiçi gözükebilirsiniz.

Çevrimiçi olduğunuz halde çevrimiçi gözükmeden istediğiniz gibi whatsappta dolanabilirsiniz.

Whatsappta beğenmediğiniz renk veya ikon düğme, buton var ise hepsini özelleştirebilirsiniz.

Gruplarda kim ne kadar konuşmuş öğrenebilirsiniz.( Whatsapp Grup Sayacı )

Kullanıların oluşturduğu temaları kullanabilir, kendi temanızı yaratabilir isterseniz diğer kullanıcıların kullanması için temalar ekranında paylaşabilirsiniz.

Cihazınızın ekranında hangisi normal Whatsapp hangisi Gbwhatsapp olduğunu karıştırmamak için ana ekranınızda GbWhatsapp uygulama iconunu değiştirebilirsiniz.

Günlük sayesinde rehberinizdeki kim ne zaman aktif ne zaman profil fotoğrafı değiştirdiğini liste halinde görebilirsiniz. Whatsapp’ı stolk uygulaması haline getirmek 🙂

Kısaca bu GbWhatsapp ile Whatsapp’ta hayalet gibi gezebilir. Kimse sizin izinizi süremez, çevrenizdekilerin ilgisini çekebilirsiniz.

GbWhatsapp Özellikleri ve Detaylı Kullanımı

Uygulamayı indirip kurduğunuzda numara doğrulama ekranına kadar her şey normal Whapsapp adımı gibi gelecek iş kurup ana ekrana geldikden sonra başlayacaktır. İlk ekranınız böyle olacaktır.

 

Gördüğünüz olarak ek olarak sadece yukarıda wifi işareti var ve yanda + butonu var. Bu özellikleri açıklayalım.

Wifi işaretine benzeyen butona tıkladığınızda karşınıza bir ekranda DND modu aktif edilecektir. Bundan emin misiniz? diyiyor. Evet dediğinizde Whatsapp’ınızı tamamen internetini kesmiş olursunuz. Telefonda internet olurken Whatsapp’ta internet bağlantısı olmaz. Mesaj gönderemezsiniz, aynı şekilde alamazsınızda.

 

 

 

+ butonuna tıkladığınızda resimdeki gibi güzel bi efect ile 4 kategori açılacaktır.

Gb Whatsapp Anasayfası 2

 

 

Üstten sıralayacak olursak Mesaj butonu, Tema butonu, GbWhatsapp Ayarları Sayfası ve Günlük butonu bulunmaktadır. Resimlerle bunları canlandıralım.

 

 

 

 

 

 

 

Gb Whatsapp Tema Değiştirme 

Gb Whatsapp Tema DeğiştirmeBu ekranda diğer kullanıcların oluşturdukları temaları görebilirsiniz. Bu temalardan kurduğunuzda mavi tikinizden ana sayfa görüntüsüne kadar her şey değişebilir. Korkmayın en baştaki gibi sıfırlama tuşuda mevcuttur. Yazımın diğer yerlerinde bu ayardanda bahsedeceğim.

Temaları beğenmezseniz isterseniz kendi temanızı oluşturabilirsiniz hatta sizlerde böyle diğer kullanıcılar faydalansın diye yayınlayabilirsiz.

 

 

 

 

Gb Whatsapp Günlük

GbWhatsapp Anlık Bildirimler Günlük sizin rehbenizdeki kişilerin giriş çıkış bilgilerini, profil değiştirme saat ve gün olarak yazıyor. Bunu deneyim ettiğimde şöyle bir bilgiye sahip oldum. Burada bilgileri tutulanlar genellikle sizinle mesajlaşan kişiler oluyor.

Ek olarak sön görülmesi kapalı olan birini buradanda izleyebiliyoruz.

 

 

 

Gb Whatsapp Ayar Sayfası

Gb Whatsapp Ayar sayfası Bu sayfa Gb Whatsapp’ın çoğu ayarlarının yapıldığı panel diyebiliriz.

Bu ayarların ayrıntılarına yazımın devamında bahsedeceğim.

 

 

 

 

 

 

GbWhatsapp’ın anasayfasınki sağ üstte üç noktaya basarsanız resimki gibi görüntü çıkacaktır karşınıza.

Gb Whatsapp AyarlarıGizlilik Ayarlarında; Çift tiki gizleme, mavi tik gizleme gibi çok fonksiyonlu ayarlar bulunuyor. Bunları detaylıca inceleyeceğiz.

Gb Ayarları; daha demin yukarıdaki bahsettiğimiz Gb Whatsapp ayar sayfasına yönlendirir.

Yeniden başlatma; GbWhatsapp’ı yeniden başlatır.

Özel sohbetler; Kişiye özel ayar yaptıklarınızı karşınıza getirecektir.

Mesaj Zamanlayıcı: Hedef kişiye istediğiniz günde istediğiniz zaman otomatik mesajınızı gönderir. Çok kullanışlı bir ayardır.

Broadcast Message To Groups: Toplu mesaj göndermeye yarar. Gruplardada etkilidir.

 

 

 

 

 

 

 

Gb Whatsapp Gizlilik Ayarları

Gb Whatsapp Gizlilik Ayarlari Son Görülmeyi Gizle; başlıktanda anlayacağı gibi son görülmeyi gizler. Normal Whatsapp ayarıdır.

Mavi Tik; Buradan da Whatapp’ta mavi tiki gizleyebilirsiniz.

Çift Tik; Whatsapp’ta özgürce gezerken çift tikleri (iletildi) kapabilirsiniz. Gönderici mesajının iletilmediğini sanacak.

Yazıyor; Whatsapp’ta siz mesaj yazarken karşı taraf yazıyor… ifadesini görmemesini sağlar.

Kaydediliyor; Ses kaydederken kaydediyor… ifadesini kapatmaya yarar.

Mavi Mikrafon; Karşı tarafın attığı ses dosyasını dinlediğinizde dinlediğinizi bilemiyecek.

Durumları Gördüğümü Gizle; Durumları izlediğiniz halde karşı taraf bunu göremeyecektir.

Enable Anti-Revoke; Gönderici mesajını  ‘Herkesten Sil’ komutunu kullanınca mesajlar silinmez. Mesajı sildiğinde bildirim alırsınız.

 

 

 

 

Gb Whatsapp Ayarları Sayfası

gb Whatsapp ayarları sayfası

 

Yardım: Gb Whatsapp hakkında yardım alabilirsiniz. Yönlendirilen sayfa kurucuları tarafından kurulmuştur. Arapçadır.

Güncellemeler: Güncellemeleri kontrol edebilirsiniz, Web sitesini ziyaret edip son güncellenini  indirebilir, GbWhatsapp güncellemerinde değişikleri kontrol edebilirsiniz.

Gb Whatsapp Otomatik Cevaplayıcı Ayarları

Auto Reply Message: Otomatik mesaj cevaplıcıdır. Ayarladığız gruplara, kişilere veya her ikisinede otomatik yanıt verir. Özelliğin ayrıntılarını bu makaleden bulabilirsiniz.

Gb Whatsapp Tema Ayarları

Tema Mağazası: Yukarıda belirttiğim gibi kullanıcıların yaptıkları temaları paylaştığı sayfadır. Beğendiğinizi kullanabilirsiniz.

Daha Fazla: Bu sayfada temayı kaydetme, daha önceden telefonuza indirdiğiniz temayı yükleme, temanızı paylaşma, tema ayarlarınızı sıfırlamanıza ve yaptığınız temayı geliştiriciye ulaştırmak için çeşitli ayarlar bulunuyor.

 

 

Gb Whatsapp ayarları sayfasiGb Whatsapp Görünüm Ayarları

 1. Sohbet Ekranı: Sohbet ekranındaki tüm düzeni kendinize göre yarabtabilirsiniz.
 2. Ana/Sohbetler Ekranı: Whatsapp’a ilk girdiğimizde karşımıza gelen ekran ayarlarıdır. Yine ekranda gördüğün tüm düzeni kendiniz yaratabilirsiniz. Ayırca bu sayfanın içinde ‘Whatsapp Kişi Çevrimiçi Bildirimi mevcuttur. Sohbet etmiş olduğunuz kişiler çevrimiçi olduğunda bildirim alabilirsiniz.
 3. Bildirim Ekranı: Bildirim ekranını düzenlemek için ayarlar mevcuttur.
 4. Widget Ekranı: Başlık boyutlarını, Kişi/grup ismi boyutlarını, tarih boyutlarını ve mesaj boyutlarını ayarlayabilceğiniz bölümdür.
 5. Medya Paylaşımı: Resim/Video paylaşma ayarlarıdır. Buradaki güzel olan özelliklerden birisi ise fotoğraf video gönderdiğizde kaliteyi bozmadan orjinal kalitede gönderme özelliği vardır. Buradaki özellikden bir diğeri ise Whatsapp’ta tek seferde 90 fotoğraf gönderebilirsiniz.Yine aynı şekilde kaliteli durum modu mevcuttur. Orjinal kalitede durum atmanızı sağlar.
 6. Diğer Modlar: Bu sekmede bir çok mod bulunmaktadır. Telefonun ana ekranında GbWhatsapp’ın iconunu değiştirebilirsiniz. Böylelikle 2. Whatsapp olarak kurmuş olanlar karıştırmayacakdır. Mavi tik şeklini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Yine bu alan altında ‘Her Zaman Çevrimiçi‘ özelliği mevcuttur. Bu alanı işaretlerseniz  “Whatsapp’ta Her Zaman Çevrimiçi” kalabilirsiniz. Sesli aramaları devredışı bırakabilir Whatsapp’dan gelen hiçbir çağrı sizi rahatsız etmediği gibi bir çok özelliği kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
 7. Kilit Ekranı: Her Whatsapp’a girişte şifre ister. Whatsapp’ı şifreler. Böylece Whatsapp’ı şifrelemek için ayrı bir uygulamaya gerek kalmaz.
 8. Whatsapp Verilerini Temizle: Uygulama çok özellikli olduğu için ayarları çok karıştırdığınızda ve düzeltemediğinizde Whatsapp Verilerini Temizle özelliğini kullanabilirsiniz.
 9. Günlüğü Aç: Yukarıda belirttiğimiz özelliktir. Döküman halinde rehberinizdeki kim ne zaman çevrimiçi olduğunu veya ne zaman profil fotoğrafını değiştirdiğini gün ve saat şeklinde görebilirsiniz
 10. Uygulama Dili: 7 farkı dilde uygulamanızın dilini değiştirebilirsiniz.
 11. Uygulama Yazı Fontu: Önizleme ile yazı fontlarınızı seçerek değiştirebilirsiniz.

Tüm bu özelliklere ve daha fazlasına sahip olmak için GbWhatsapp‘ı buradan güncel olarak indirebilirsiniz.

GbWhatsapp Nedir? Özellikleri ve Detaylı Kullanımı” için 71 yorum

 • Ocak 31, 2019 tarihinde, saat 06:58
  Permalink

  Enable Anti-Revoke; karşı tarafın sildigi msj sende silinmez onda silinmiş diye gözüküyor ama sende silinmiyor bildirim de geliyor sildi diye…

  Yanıtla
  • Ocak 31, 2019 tarihinde, saat 13:18
   Permalink

   Mesajınız için teşekkürler. Yazı düzeltildi.

   Yanıtla
   • Ağustos 23, 2019 tarihinde, saat 22:22
    Permalink

    Günlüğü Nerden Bulabilirim Ve Her Durumda Aktif Olabiliyormu Olmuyorsa Nasıl Aktif Edebilirim

    Yanıtla
    • Aralık 28, 2019 tarihinde, saat 15:47
     Permalink

     Iphonelerde olmuyor mu

     Yanıtla
     • Aralık 28, 2019 tarihinde, saat 22:53
      Permalink

      Maalesef apk dosyası olduğundan ios işletim sistemi desteklemiyor.

   • Ağustos 26, 2019 tarihinde, saat 14:06
    Permalink

    Türkçe Dil ayarı nasıl yapılır?

    Yanıtla
  • Şubat 25, 2019 tarihinde, saat 01:22
   Permalink

   Bana x kisi online bildirimi gelmiyor yardımcı olur musunuz acil

   Yanıtla
   • Şubat 25, 2019 tarihinde, saat 20:33
    Permalink

    Merhaba;
    Gb Whatsapp> Bildirim Ayarlarlarından özelliği açmanız gerekiyor. Fakat daha önceden x kişisinle konuşmanız olmazı gerekiyor.

    Yanıtla
    • Haziran 17, 2019 tarihinde, saat 08:07
     Permalink

     Selam sonuncu 2 yenilenmeden sonra vatsapda cevrimci bildirimi gelmiyor.acdigim halde hatda x kisilerin profiline girmeyince online oldugu bile bilmiyorum.yardimci oa bilirmisiniz

     Yanıtla
     • Haziran 18, 2019 tarihinde, saat 11:31
      Permalink

      Kullanmadığınız özellikleri kapatın. Bir çok ayarı aynı anda kullanmaya çalıştığınızda mesajlar geç gelir geç gidiyor olabilir. Benim tavsiyema ayarların hepsini sıfırlama tuşunu kullanın. Ondan sonra kullandığınız ayarları tekrar aktif edin.

   • Mayıs 23, 2020 tarihinde, saat 23:56
    Permalink

    Geri kaldırılmıyor uygulama nasıl kaldırabilirim telefonumdan yardımcı olun acil

    Yanıtla
  • Şubat 26, 2019 tarihinde, saat 22:58
   Permalink

   Özellik kontrol edilmiş, çalışır durumda. Güncellemeleriniz olabilir kontrol edebilirsiniz.

   Yanıtla
  • Ağustos 28, 2019 tarihinde, saat 14:17
   Permalink

   Durum paylasdim bilmeden simdi ben sildim ama vatsap plus olanlarda kaldi ne yapmam gerek…ACIL

   Yanıtla
  • Ekim 29, 2019 tarihinde, saat 09:47
   Permalink

   meraba Türkçe dil ayarı yok
   gb ayarlarına girince anlamıyorum

   Yanıtla
   • Ocak 24, 2020 tarihinde, saat 15:24
    Permalink

    Merhaba Türkçe dil paketi otomatik olarak ayarlanmaktadır. Son sürümü tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.

    Yanıtla
  • Ocak 23, 2020 tarihinde, saat 21:51
   Permalink

   Lig kayıtları yeni sürümde nereden bakılıyor bulamadım

   Yanıtla
   • Ocak 24, 2020 tarihinde, saat 15:23
    Permalink

    Merhaba log kayıtlarına mesajlar kısmından + işaretine tıkladığınızda en alt menüde bulunuyor.

    Yanıtla
  • Şubat 21, 2020 tarihinde, saat 19:35
   Permalink

   Gbwhatsapp i kurduğumuzda mevcut mesajlar siliniyor mu

   Yanıtla
 • Şubat 2, 2019 tarihinde, saat 19:30
  Permalink

  Cevrimiciyken nasil cevrimdisi gozukebilirim

  Yanıtla
  • Şubat 2, 2019 tarihinde, saat 19:59
   Permalink

   Merhaba Aydin;
   Gizlilik ayarlarından Mavi tik, Çift tik ve yazıyor ayarlarına tıklayın.

   Yanıtla
   • Temmuz 28, 2019 tarihinde, saat 16:25
    Permalink

    Sohbeti nasıl gizliyorduk ya gizle butonunu bulamadım ya

    Yanıtla
    • Ağustos 2, 2019 tarihinde, saat 01:13
     Permalink

     Konuşmanın üstüne basılı tuttuğunuzda gizleme tuşunu göreceksinizdir.

     Yanıtla
  • Şubat 26, 2019 tarihinde, saat 20:39
   Permalink

   Ben anti revoke ozelligini kullandigim halde ..karsi taraf mesaj sildiginde benden yine mesaj silinmis oluyor…

   Yanıtla
 • Şubat 9, 2019 tarihinde, saat 15:10
  Permalink

  Anti ban var demişssiniz hardadı ?Bloka nece düşmiyecik ?Bunu izah edin

  Yanıtla
  • Şubat 9, 2019 tarihinde, saat 17:05
   Permalink

   Anti-ban ayar aç/kapa diye ayar bulunmuyor. Normalde bu tarz legal olmayan uygulama kullandığıdığınızda whatsapp sizi süreli olarak banlıyor. Bunda anti-ban olduğundan ban yemiyorsunuz.

   Yanıtla
  • Ağustos 6, 2019 tarihinde, saat 00:25
   Permalink

   Merhaba bisey soracaktm
   Ben telefonumu sifirlayacamda sifirladiktan sonra geri gb whatsappi yükleyecem yüklediğimde geri mesajlarimi nasil yüklerim

   Yanıtla
 • Geri bildirim: Wordpress Whatsapp Chat Eklentisi - YILDIZ SCRIPT

 • Mart 27, 2019 tarihinde, saat 12:13
  Permalink

  Okundu bilgisi açma kapama hata veriyor nasıl yapabilirim.

  Yanıtla
  • Mart 27, 2019 tarihinde, saat 15:24
   Permalink

   Bir sorun gözükmüyor gibi. Telefondan veya telefon sürümünden olabilir. Resimli bir şekilde paylaşırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

   Yanıtla
   • Mart 31, 2019 tarihinde, saat 17:02
    Permalink

    Profilime kim baktı nasıl öğrenebilirim

    Yanıtla
    • Mart 31, 2019 tarihinde, saat 19:39
     Permalink

     Gb ayarları > Ana/Sohbetler Ekranından aktif hale getiriniz. Özelliğin çalışması için bildirimini almak istediğiniz kişi ile sohbetiniz olması gerekiyor.

     Yanıtla
     • Nisan 1, 2019 tarihinde, saat 14:38
      Permalink

      Biraz daha ayrıntılı anlatırmısınız bulamadım

     • Mayıs 6, 2019 tarihinde, saat 14:04
      Permalink

      Normal mesaj kutusu ve gizledigim mesaj kutusu var ama whatsapp uygulamasi anasayfada görüntüsünde gizlediğim kişilerden gelen mesaj sayısı var bunu nasil duzeltebilirim

     • Temmuz 22, 2019 tarihinde, saat 02:06
      Permalink

      Son görülme sabitleme varmış ama yapamadım

    • Nisan 3, 2019 tarihinde, saat 00:30
     Permalink

     Gb Whatsapp Ayarları > Ana/Sohberler Ekranı > Kişi Çevrimiçi Bildirimi başlık altında ki özellikler isteğinizi yerine getirecektir. İstediniğiniz ayar bu açmakla aktif hale gelecektir.

     Yanıtla
     • Mayıs 7, 2019 tarihinde, saat 12:19
      Permalink

      ‘Normal mesaj kutusu ve gizledigim mesaj kutusu var ama whatsapp uygulamasi anasayfada görüntüsünde gizlediğim kişilerden gelen mesaj sayısı var bunu nasil duzeltebilirim’

      Bu sorun için herhangi bir ayar bulunmuyor. Güncellemeleri takip ediiniz.

 • Mayıs 8, 2019 tarihinde, saat 05:08
  Permalink

  Aga lütfen yardım edin gbwhatsapp kurdum ama yedekleme ararken sdcard-gbwhatsapp a bakıyor ve bende sdcard yok çıldırcam

  Yanıtla
 • Mayıs 12, 2019 tarihinde, saat 14:45
  Permalink

  gb whatsap ta kısı bende eklı degılken resmı gozukmuyor veya bılgısı lakın rehberıme ekledıgım zaman resmı var fakat dıger telefonlardan baktıgımda baska resım mevcut bu kısı benı engellemıs mı engellemmemıs mı yada benı farklı sekılde mı goruyor

  Yanıtla
  • Mayıs 12, 2019 tarihinde, saat 14:52
   Permalink

   Gb Whatsapp ayarlarınızı değiştirip tekrar deneyebilirsiniz. Çok fazla ayarları karıştırmanız çakışmaya sebep olabilir.

   Yanıtla
 • Mayıs 25, 2019 tarihinde, saat 00:16
  Permalink

  Merhaba yorumlarınız için teşekkürler.
  Gb Whatsapp’ın eski versiyondan Gb Whatsapp ayarlarından güncelleyebilirsiniz veya sitemizden son versiyonunu indirerek eski versiyonu kaldırmadan direkt kurulumu başlatabilirsiniz. Yükleme bitiminde güncellemenizde bitmiş olacaktır.

  Yanıtla
  • Haziran 2, 2019 tarihinde, saat 15:50
   Permalink

   Merhaba, son görünmem gizli iken veya dondurulmuş iken başkalarının enson ne zaman girdiğini nasıl görebilirim. Teşekkürler.

   Yanıtla
   • Haziran 2, 2019 tarihinde, saat 17:49
    Permalink

    Merhaba yorumuzunuz için teşekkürler. GbWhatsapp’ta şuanlık istediğimiz ayar bulunmuyor maalesef.

    Yanıtla
  • Ağustos 16, 2019 tarihinde, saat 00:50
   Permalink

   Rehberde kişi gönder butonu yok dosya gönder kısmı yok Nasıl göndereceğim

   Yanıtla
 • Haziran 4, 2019 tarihinde, saat 12:59
  Permalink

  An itibarı ile ban yedim. 7.0 versiyonunu kullaanıyorum. 20dklık ban sona erdi ama gene kapanma ihtimaili var. bu durumda ne yapmam gerekir?

  Yanıtla
  • Haziran 4, 2019 tarihinde, saat 17:23
   Permalink

   Şimdi de 2 saatlik ban geldi. Mecbur orjinal whatsappi yukledim GByi kaldirarak. OGWhatsappi da yukledim o da hakeza ayni sorunu verdi. Ban numaraya mi atiliyor cihaza mi? Tekrar GBwhatsappa gecmem ve kullanmam icin ne yapmam lazim?

   Yanıtla
  • Haziran 5, 2019 tarihinde, saat 01:46
   Permalink

   Merhaba öncelikle GbWhatsapp’ın 7.0 versiyonu henüz bulunmamaktadır. Kullanıcıyı web sitelerine çekmek için yeni versiyonu diye yayınladıkları versiyonlarından birini indirmiş olmalısınız. Güncellemeyi doğrulamak için geliştirici web sitesini ziyaret edebilirsin. Web sitemizde bulunan ‘GbWhatsapp 6.95 Anti-Ban’ linkinden anti-ban özelliği içeren GBWhatsapp’ı indirmenizi öneririm. Bu özellikler kullanılırken tüm sorumluluklar kullanıcıya ait olduğunu hatırlatmak istiyorum.

   Yanıtla
 • Haziran 5, 2019 tarihinde, saat 09:28
  Permalink

  Onaylanmayan link 7.00 versiyonu. Resmi sitesinde epeydir yayınlanmıs.
  Hakeza Whatsapp Aeroyu da indirdim 12 saat iyi çalıştı sonra o da ban yedi.
  Ban numaraya mi atiliyor cihaza mi? Tekrar GBwhatsappa gecmem ve kullanmam icin ne yapmam lazim?

  Yanıtla
  • Haziran 6, 2019 tarihinde, saat 17:43
   Permalink

   Biz geliştirici olarak gbmods.co adresini takip etmedeyim. GbWhatsapp’a birden fazla geliştirici müdahale etmiş olabilir. Bu yüzden bir çok sitede farklı farklı sürümleri bulunuyor bu da karışıklığa neden oluyor.

   Yanıtla
 • Haziran 6, 2019 tarihinde, saat 04:07
  Permalink

  Merhabalar, gbwhatsapp uygulamasında herkesten sil özelliği için normal uygulamadakiyle aynı süre mi geçerlidir? Yani gbwhatsapp kullanıcısı uzun süre önceki mesajları silebilir mi? Bende bu seçenek geliyor fakat karşı tarafta silinip silindiğinden emin değilim yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Yanıtla
  • Haziran 6, 2019 tarihinde, saat 17:46
   Permalink

   Merhaba yorumlarınız için teşekkürler. Dediğiniz seçenekler özellikler olarak belirtilmemiş. İletişim kısmından bize numaranızı yollayabilirsiniz. Bu özelliği öğrenmek için size ulaşabiliriz. Deneyerek uygulamış öğrenmiş olursunuz.

   Yanıtla
   • Haziran 6, 2019 tarihinde, saat 20:50
    Permalink

    Teşekkür ederim bilgi için. 6.85 sürümünde görebiliyorum bu seçeneği fakat son sürümde kaldırılmış malesef hata mı yoksa açık mı anlayamamıştım

    Yanıtla
 • Haziran 6, 2019 tarihinde, saat 14:41
  Permalink

  Merhaba,
  7.00 versiyonunu official-plus sitesinde bulabilirsin. Resmi sitesinde epeydir yayınlanmıs.
  Hakeza Whatsapp Aeroyu da indirdim 12 saat iyi çalıştı sonra o da ban yedi.
  Ban numaraya mi atiliyor cihaza mi? Tekrar GBwhatsappa gecmem ve kullanmam icin ne yapmam lazim?
  Not: Link olarak son surumu atmistim ama sanirim icinde link oldugu icin son yorumum eklenmemis.

  Yanıtla
  • Haziran 6, 2019 tarihinde, saat 17:49
   Permalink

   Ban numaraya atılıyor. Eğer hala kullanmak istiyorsanız anti-ban özelliğini içeren versyonlardan indirebilirsiniz.

   Yanıtla
 • Haziran 12, 2019 tarihinde, saat 21:21
  Permalink

  güncelleme esnasında sorun yaşıyorum görseldeki anlatımı takip ettim ama olmadı yardım lütfen. (donup kalıyor)

  Yanıtla
 • Haziran 24, 2019 tarihinde, saat 16:50
  Permalink

  Uzun süredir gb kullanıyorum dün ban yedim ve sildim uygulamayi yeni sürümü indirdim şimdi eski mesajları herkesten sil yapamiyorum önceden yapiyordum ama şimdi normal whatsapp gibi sadece 1 saat oncekini silebiliyorum ne yapmam gerek

  Yanıtla
  • Haziran 26, 2019 tarihinde, saat 01:03
   Permalink

   Yeni sürümde özellik çalışıyor olması lazım. Uygulamayı sıfırlayıp tekrar deneyiniz. Aksi halde sorun devam ediyorsa sosyal medya hesaplarımızdan veya info@yildizscript.com mail adresinden iletişim kurun. Daha iyi yardımcı olabiliriz.

   Yanıtla
 • Haziran 25, 2019 tarihinde, saat 22:05
  Permalink

  Whatsapp’tan ceza veriyor atıyor ilk 20 dakika sonra 40 dakika sonra 80 dakika şimdi de 160 dakika ceza verdi olay story’den indirin yazıyor yardımcı olur musunuz

  Yanıtla
  • Haziran 26, 2019 tarihinde, saat 01:01
   Permalink

   Sorununuzu fotoğraflarla sosyal medya hesaplarımızdan veya info@yildizscript.com mail adresinden paylaşırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

   Yanıtla
 • Haziran 26, 2019 tarihinde, saat 02:21
  Permalink

  v7.de karşıya gönderdiğim mesajları süresi geçse bile silebiliyordum
  ama 7.10 versiyonunda bu mesaj silme özelliği gitmiş sanırım. bunu tekrar aktif etme şansınız olabilir mi.

  Yanıtla
 • Haziran 27, 2019 tarihinde, saat 03:15
  Permalink

  Çevrim içi olduğum halde nasıl kapatırım görünürlugü acaba?

  Yanıtla
 • Haziran 27, 2019 tarihinde, saat 13:15
  Permalink

  Gizlilik bölümünde istediğiniz ayar mevcuttur. Yazımızı dikkatli okuyarak daha iyi bilgi alabilirsiniz.

  Yanıtla
  • Temmuz 2, 2019 tarihinde, saat 04:15
   Permalink

   Üzgünüm yazıda bulamadım tarif etseniz

   Yanıtla
   • Temmuz 2, 2019 tarihinde, saat 14:03
    Permalink

    Gb Whatsapp Gizlilik Ayarları başlık altındaki yazıları okuyabilirsiniz. Daha fazla bilgi için sosyal medya hesaplarımız olan İnstagram: @yildizscript , Twitter: @yildizscript hesaplarından iletişime geçebilirsiniz.

    Yanıtla
 • Ağustos 6, 2019 tarihinde, saat 00:48
  Permalink

  Merhaba bisey soracaktm
  Ben telefonumu sifirlayacamda sifirladiktan sonra geri gb whatsappi yükleyecem yüklediğimde geri mesajlarimi nasil yüklerim

  Yanıtla
 • Ağustos 20, 2019 tarihinde, saat 01:01
  Permalink

  Önceden whatsapp plus ta karşı tarafın mesajı görüp görmediğini mavi tik aracılığıyla görebiliyordum güncellemeden sonra görmemeye başladım arkadaşımda mavi tik oluyor bende olmuyor nasıl halledebilirim

  Yanıtla
  • Ağustos 20, 2019 tarihinde, saat 09:24
   Permalink

   Ayarlarınızı sıfırlayıp tekrar kullandığınız ayarları aktif hale getirmenizi tavsiye ederim.

   Yanıtla
 • Ağustos 20, 2019 tarihinde, saat 19:10
  Permalink

  Gizlediğim sohbeti nasıl geri acacagım hide contack yaptım ama acamıyorum.

  Yanıtla
  • Ağustos 20, 2019 tarihinde, saat 20:10
   Permalink

   Sohbetlerdeyken sol üste whatsapp yazısına tıklayınız.

   Yanıtla
   • Ağustos 26, 2019 tarihinde, saat 14:02
    Permalink

    Türkçe Dil ayarı nasıl yapılır?

    Yanıtla
    • Ağustos 28, 2019 tarihinde, saat 15:02
     Permalink

     Türkçe dil ayarları mevcuttur.

     Yanıtla
 • Ağustos 21, 2019 tarihinde, saat 14:32
  Permalink

  Gizledigim sohbetlerden gelen mesaj sayisi bildirimlerde gorinuyur.bunu nasil gorunmez yapa bilirim?

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir