GForce v1.0 – SaaS Volunter Yönetim Scripti

Hizmet işi olarak kazançlı bir Yazılım çalıştırmak ister misiniz? O zaman bu script tam olarak ihtiyacınız olan şey! İşinizi istediğiniz gibi kurma gücü veren tonlarca foptions ile birlikte gelir! Farklı aylık ve yıllık planlar oluşturun, Stripe veya Paypal (veya her ikisini de) kurun ve hazırsınız! En iyisi, bu komut dosyası paylaşılan ana bilgisayarlar dahil olmak üzere hemen hemen her barındırma ile çalışabilir!

GForce v1.0 – SaaS Volunter Yönetim Scripti

 1. Sınırsız Planlar Yaratın Sınırsız planlar
  oluşturun ve her biri için kullanıcı sınırlarını, departman sınırlarını ve disk alanı sınırlarını ayarlayın. Planlar kamusal veya özel olabilir. Tüm planlar aylık ve yıllık abonelikleri destekler. Ücretsiz planlar da oluşturulabilir. Ücretsiz denemeyi de etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.
 2. Abone Yönetimi
  Tüm abonelerinizi yönetici kontrol panelinden kolayca yönetin. Abone uygulaması kullanımının faturalarını ve genel görünümlerini görüntüleyin. Ayrıca hesapları askıya alabilir, planları değiştirebilir ve abone ayrıntılarını düzenleyebilirsiniz.
 3. Desteklenen Birden Çok veya Tek Veritabanı
  Uygulama kiracı (abone) verileri için tek bir veritabanı veya birden çok veritabanı kullanmayı destekler. Sadece bir ayarı değiştirerek modu değiştirebilirsiniz! Tek dtabase modu özellikle paylaşılan veya cpanel barındırma ortamlarında kullanışlıdır.
 4. Desteklenen Birden Fazla Para Birimi
  Uygulamayı birden çok para birimi kullanacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu, aboneleri yerel para birimlerinde faturalandırmanıza olanak tanır. Para birimleri, gerektiğinde ödeme yöntemlerine de atanabilir.
 5. Paypal, Stripe ve Banka Ödeme Yöntemleri
  Kutudan çıktığı haliyle uygulama Paypal, Stripe ve Banka ödeme desteği ile birlikte gelir. Paypal ve Stripe abonelik ödemelerini kabul edecek şekilde yapılandırılmıştır. Ödeme yöntemleri kurulu seçtiğiniz para birimine atanabilir. Yakında daha fazla ödeme yöntemi geliyor. Diğer yöntemleri entegre etmek için bizimle de iletişime geçebilirsiniz.
 6. Blog, CMS ve Kullanıcı Kılavuzu Sistemi
  Uygulama, bir blog sistemi ve sitedeki makaleleri ve yazıları yönetmek için bir CMS ile birlikte gelir. Ayrıca, kullanıcılarınız için bir kullanıcı kılavuzu oluşturmak için kullanabileceğiniz güçlü bir dokümantasyon sistemi de vardır.
 7. Çoklu Dilleri Destekler
  GForce, kutunun dışında 18 dili destekler! Yeni diller sadece 3 adımda kolayca eklenebilir!

GForce v1.0 – SaaS Volunter Yönetim Script Önizleme

https://codecanyon.net/item/saas-volunter-management-system-gforce/24677160

GForce v1.0 – SaaS Volunter Yönetim Script İndir

https://www105.zippyshare.com/v/gWobJ1cJ/file.html


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir