GIF Maker – Gif Oluşturucu Kaynak Kodları

GIF MAKER, özgürce ve çok kolay birkaç adımda çevrimiçi animasyonlu gif dosyası oluşturmanıza olanak sağlar. Ayrıca farklı boyutlarda gif dosyası oluşturma özellikleri elde edersiniz. WhatsApp, Facebook, Twitter vb. Kullanarak animasyonlu gif dosyalarını arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

GIF MAKER, fotoğrafçı gibi herhangi bir özel beceri gerektirmez. Herhangi bir kişi uygulamayı kullanarak birkaç adımda kendi animasyonlu gif dosyasını oluşturabilir. Ayrıca Adobe Photoshop, Corel Draw ve Adobe Illustrator gibi herhangi bir tasarım / düzenleme aracı gerektirmez.

GIF MAKER, jpg / png / jpeg etc dosya grubunu seçtiğiniz harika animasyonlu dosyaya dönüştürür.

GIF MAKER, İngilizce dilinde android kullanıcıları için tasarlanmıştır.

GIF Maker – Gif Oluşturucu Kaynak Kodları

1. Herhangi bir kullanıcı için kullanımı kolay 2. Farklı boyut GIF sağlama 3. WhatsApp, Facebook, Giphy vb. Kullanarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşın 4. Galeriden kolayca erişilebilir 5. Yönetmesi kolay 6. Çok hafif 7. 7. En iyi performans odaklı Cihazınız için

Fotoğraf odaklı, fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılar için en iyi çözümlerden birini yaratmaya çalıştık. Lütfen GIF MAKER yükleyin ve kendi animasyonlu GIF dosyalarınızı oluşturun.

 


GIF Maker – Gif Oluşturucu Kaynak Kodları Önizleme

https://codecanyon.net/item/gif-maker/23343287

GIF Maker – Gif Oluşturucu Kaynak Kodları İndir

https://www9.zippyshare.com/v/stPNwrL7/file.html


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir