Girl Holding Postcard Mockup – Kartpostal Mockup Tutan Kız PSD Şablonu

Afiş mockup tutan kız indirin . Bu El mockup Serbest Kartpostal bir foto şekilde sizin Kartpostal, Fotoğraf, tebrik kartı, davetiye kartı ve diğer baskı tasarımları görüntülemek yardımcı olabilir. Kartpostal tasarımınıza benzersiz bir görünüm vermek istiyorsanız harika bir kartpostal tutan bir kız. Bu Girl Holding Post Mockup’ı tanıtım yapmak, resminizi veya iş pazarlama mesajınızı göstermek, vb. İçin de kullanabilirsiniz . 

Ücretsiz Kartpostal Maketi’ni kullanarak Fotoğraflarınızı veya diğer sanat ve grafik Tasarımlarınızı da sergileyebilirsiniz . Baskı satmak veya sadece müşterilerinize broşürlerinin, posterlerinin veya fotoğraflarının nasıl görüneceğini göstermek istese de, bu Kartpostal Maketi’ne bayılacaksınız.

İsterseniz bu Girl Holding Kartpostal Maketi’ni özgürce indirip kullanabilirsiniz . Her neyse, umarım sizler de beğenirsiniz ve umarım bu da projenize fayda sağlamanıza yardımcı olur. Bunu yararlı bulduysanız paylaşmayı unutmayın. 

Tüm bu Kartpostal Maketi Şablonu  modern ve zarif bir görünüme sahiptir. 

Bu katmanlı PSD kaynakları , gruplar halinde düzenlenmiş ve mükemmel şekilde adlandırılmış.

Kolay ve Özelleştirilebilir PSD dosyasıyla gelir ve bu da kendi makbuzunuzu yaratmanız için zaman kazandırabilir . 

Bu Ücretsiz Kartpostal Maketi PSD’yi değiştirebilirsiniz Ancak, bu Ücretsiz PSD’yi kişisel ve ticari projelerinizde kullanmakta serbestsiniz . 

Eğer bu dosyayı kullanıyorsanız, lütfen psd.graphics’e kredi verin. Keyfini çıkarın!

 


Girl Holding Postcard Mockup – Kartpostal Mockup Tutan Kız PSD Şablonu

https://yadi.sk/d/mMD9vDY49acDBA


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir