Graphical Dashboard Widgets for WordPress v1.0 – Grafiksel Gösterge Tablosu

WordPress için Grafiksel Dashboard Widget’ları , çok çeşitli gösterge paneli widget’larından oluşan bir koleksiyondur. Bu widget’lar sitenizin gerçek zamanlı verilerini grafiksel veya grafik şeklinde gösterir. 20+ grafiğimizde toplam 11 widget bulunmaktadır. Gösterge tablonuzda kullanıcılar ve site ziyaretçileri, sayfalar, yazılar, yorumlar, kullanıcı konumu, tarayıcı, platform, yayın kategorisi, çevrimiçi kullanıcılar vb. İle ilgili grafik istatistikler gösterilir.

Tüm grafikler AJAX kullanılarak yüklenir ve sitenizin gerçek zamanlı verilerini gösterir. Sitenizin hızını etkilemeden tüm grafikleri hızlı ve verimli bir şekilde gösterir.

Bu eklenti, site temanıza göre grafik renkleri seçme seçeneğine de sahiptir.

1.) Son 15 günde ziyaretçiler Son 15 günde sitenizde ziyaret edilen ziyaretçilerle ilgili bilgileri gösteren bir grafik. Son 15 gün içinde toplam ziyaretçi sayısının sitenizdeki toplam ziyaretlerle karşılaştırılma oranını gösterir. Sitenizdeki yeni ve tekrar ziyaret eden kullanıcıları izlemeye yardımcı olur. 

2.) Son 15 gündeki kullanıcılar Sitenizdeki son 15 gündeki kullanıcılarla ilgili bilgileri gösteren bir grafik. Son 15 gün içinde sitenizi ziyaret eden misafirlerin ve kayıtlı kullanıcıların toplam ziyaret sayısının karşılaştırmasını gösterir. 

3.) Kullanılan Tarayıcılar Bu widget’ta 2 grafik var. İlk grafik, kullanıcıların sitenizi son 15 günde ziyaret etmek için kullandıkları toplam tarayıcı sayısını gösterir. Kullanılan farklı tarayıcıların karşılaştırmasını gösterir. 
İkinci grafik, tarihe göre kullanılan tarayıcıların günlük bilgilerini gösterir. Tarayıcılar Google Chrome, Firefox, Safari, Opera, Internet Explorer ve Diğer olarak grup olarak sınıflandırılmıştır. Bu grafik, web sitenizi ziyaret etmek için kullanıcılar tarafından kullanılan tarayıcıların karşılaştırmasını göstermektedir. 

4.) Kullanılan Platformlar Bu widget’ta 2 grafik bulunmaktadır. İlk grafik, kullanıcıların sitenizi son 15 günde ziyaret etmek için kullandıkları platform sayısını gösterir. Kullanılan farklı platformların karşılaştırmasını gösterir.
İkinci grafik, tarihe göre kullanılan platformların günlük bilgilerini gösterir. Platformlar Apple, Windows, Linux, Android ve Diğerleri olarak gruplandırılmıştır. Bu grafik, kullanıcıların web sitenizi ziyaret etmek için kullandıkları platformların karşılaştırmasını gösterir. 


Graphical Dashboard Widgets for WordPress v1.0 – Grafiksel Gösterge Tablosu Önizleme

https://codecanyon.net/item/graphical-dashboard-widgets-for-wordpress/23147652

Graphical Dashboard Widgets for WordPress v1.0 – Grafiksel Gösterge Tablosu İndir

https://yadi.sk/d/3U_Ohk7JYBy1fw


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir