HTML5 Sketch Tool v1.0 – Html5 Çizim Araç Scripti

Bu çizim aracı, çizim yeteneklerine ihtiyaç duyduğunuz projelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Üç farklı strok boyutunda ve varsayılan olarak 8 farklı renkte basit yuvarlak fırçalarla paketlenmiş olarak gelir.

Bir silgi aracı ve tuvali temizlemek ve yeni bir çizim başlatmak için bir düğme de dahildir. Çizim aracı, dokunma girişi desteğiyle mobil hazırdır.

Bu araçlar ve seçenekler tamamen ve kolayca özelleştirilebilir: Projeniz için ihtiyaç duyduğunuz fırça çeşitlerini veya renkleri bir kaç satır kod yazarak ekleyin. Kendi özelliklerinizi eklemek de kolaydır.

Paket ayrıca çizimin PNG görüntüsünü işlemek ve dışa aktarmak için bir PHP işleviyle birlikte gelir. Tüm tamamen özelleştirilebilir ve düzenlemek kolaydır.


HTML5 Sketch Tool v1.0 – Html5 Çizim Araç Scripti Önizleme

https://codecanyon.net/item/html5-sketch-tool/21447361

HTML5 Sketch Tool v1.0 – Html5 Çizim Araç Scripti İndir

https://www64.zippyshare.com/v/I4Qq5Ne5/file.html


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telegram Adresimize Katılmayı Unutmayın !

Websitemizde paylaşılan veya paylaşılmasına izin olmayan Netflix Hesapları, Spotify Hesapları, Kırılmış Apk, Oyun, Program ve aklınıza gelebilecek her şeye daha hızlı erişmek için telegram adresimize katılabilirsiniz. 

Bizimle daha hızlı iletişim kurarak istediğiniz dosya, script, dosya, oyun vb. yazılımlara daha hızlı dönüş yapabiliriz.

Telegram Kanalına Katıl