Intrinsic v1.0 – Yaratıcı Kişisel Portföy WordPress Teması

Kendizini web dünyasında tanıtmak için kullanılabilir kişisel bir wordpress temasıdır. Çalışmalarınız var ve çalışmalarınızda kendinizi tanıtmak mı istiyorsunuz? Web sitenizi kurduğunuzda çalışmalarınıza imza olarak web sitenize yönlendirebilirsiniz. Ayrıca tek tıkta import özelliği vardır. Hazır şablon yükleyerek küçük düzenlemeler yaparak sitenizi kişisel bir web site haline getirebilirsiniz.

Tema sadece kişisel bir web sitesi üzerine kurulmuş değildir. İsterseniz temayı fotoğrafçı teması, yaratıcı ajanlar ve ajans şirketleri, düğün organizazyon teması, moda siteleri, sanat blogları teması‘nada dönüştürebilirsiniz.

Intrinsic, muhteşem, yaratıcı, estetik ve teknik olarak uzman bir kişisel portföy WordPress temasıdır. Tamamen WordPress temel şeyleriyle inşa edilen bu tema, Elementor, WPBakery Sayfa Oluşturucu ile gücü ortaya koyuyor. Ayrıca web sitenizi şekillendirmek için blok oluşturuyor.

Tasarımcılar için benzersiz bir web sitesi oluşturmak için portföyler, galeriler, vitrinler, bloglar içerir. Bu çarpıcı tema ile kelimenin tam anlamıyla herhangi bir nişin portföy sitesini oluşturabilirsiniz. Tema sadece tasarımcılar ile sınırlı değildir ve fotoğrafçılar, yaratıcı ajanslar, düğünler, moda siteleri, sanat blogları ve istediğiniz herhangi bir yaratıcı web sitesi gibi çok çeşitli uygulamalara uyacak şekilde kolayca uyarlanabilir.


Intrinsic v1.0 – Yaratıcı Kişisel Portföy WordPress Teması Önizle

https://themeforest.net/item/intrinsic-creative-personal-portfolio-wordpress-themes/23153655

Intrinsic v1.0 – Yaratıcı Kişisel Portföy WordPress Teması İndir

https://yadi.sk/d/g3xs28t7QrMfJQ


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir