Ion2FullApp v1.1.3 – İyonik 3+ için Tam İyonik Şablon

on2FullApp, Ionic2 için en eksiksiz Başlangıç ​​Uygulamasıdır. 34’ten fazla özenle tasarlanmış görünüm ve bileşen içerir. Profesyoneller tarafından hazırlanmış bu çok amaçlı uygulama şablonu, ihtiyacınız olan uygulamayı oluşturmak için tonlarca farklı bileşen içerir.

 

Uygulamanın temelde süper güçleri ile CSS olan SASS kullanır . Her bir bileşen, kendi değişken sass dosyalarına ve bağımsız değişkenlerle iyi yapılandırılmış kısmi parçalara sahiptir, böylece maksimum modülerliğe, esnekliğe ve özelleştirilebilirliğe sahip olabilirsiniz.

Ionic framework , HTML5, CSS ve JavaScript ile harika hibrit mobil uygulamalar geliştirmek için açık kaynaklı bir ön uç SDK’dır. İyonik, esas olarak uygulamanızın görünümüne ve dokunuşuna odaklanır.

Cordova , HTML5, CSS ve JavaScript kullanarak Yerel Mobil Uygulamalar oluşturmak için bir platformdur.

Bu, pahalı zamanınızdan tasarruf etmenin ve yeni uygulamanız için daha az kod yazmanın zamanıdır. İyonik ile zengin bir uygulamayı çok basit bir şekilde oluşturabilirsiniz. CSS, HTML ve JavaScript kullanma hakkındaki bilgileriniz, uygulamanızın yapı taşları olarak hizmet etmenize yardımcı olacaktır. İyonik ayrıca kullanabileceğiniz birçok öğreticiye sahiptir.

 


Ion2FullApp v1.1.3 – İyonik 3+ için Tam İyonik Şablon Önizleme

https://codecanyon.net/item/ion2fullapp-full-ionic-2-app-template/20312002

Ion2FullApp v1.1.3 – İyonik 3+ için Tam İyonik Şablon İndir

https://www99.zippyshare.com/v/WcYi16DJ/file.html


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir