İphone Abonelikleri İptal Etme – Abonelikleri Nasıl İptal Ederim?

Periyodik olarak bir uygulama veya hizmetin erişim içeriğine öderseniz iPhone gibi -abonelik bir gün iptal etmek eğimli hissedebilirsiniz. Belki de aylık faturanızdan biraz kurtulmak mı yoksa paranızı başka bir yere mi koymak istiyorsunuz? 

Neyse ki, iPhone’daki abonelikleri en az karışıklıkla değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz. Sadece birkaç dokunuş gerektirir ve işaret parmağınızı doğru yönde göstermenize yardımcı olacağız. Herhangi bir iPhone’da abonelikleri nasıl iptal edebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır…

İPhone’unuzdaki Abonelikleri Değiştirme veya İptal Etme 

Bir aboneliği iptal etmek için ‘Ayarlar’ uygulamasına gidin, adınıza ve ardından ‘Abonelikler’e dokunun. Yönetmek istediğiniz aboneliği bulduğunuzda bir kez hafifçe vurun. 

Farklı bir abonelik seçeneği belirleyebilir veya tamamen sona erdirmek için ‘Aboneliği İptal Et’e dokunabilirsiniz. ‘Aboneliği İptal Et’i göremiyorsanız, aboneliğiniz zaten iptal edilmiş olabilir ve yenilenmez. 

Aradığınız aboneliği göremiyorsanız endişelenmeyin. Kendinize sorun: Abonelik başka bir şirket tarafından mı faturalandırılıyor? Öyleyse, ödemeyi büyük olasılıkla iTunes, Apple veya benzeri bir şeyin yanında banka ekstrenizde bulabilirsiniz.

 

 Hangi Apple Kimliğini kullandınız?

Alternatif olarak, bir aile üyesi iptal etmek istediğiniz aboneliğe kaydoldu mu? Aile üyelerinizden kendi Apple kimlikleriyle oturum açtıklarında aboneliklerini kendi cihazlarından değiştirmelerini veya iptal etmelerini isteyin. 

Belki farklı bir Apple Kimliği kullandınız? Farklı Apple kimlikleri için abonelikleri görmek üzere, o hesabı kullanarak oturum açmanız ve yukarıda özetlediğimiz adımları uygulamanız yeterlidir.

 

 

 

 

Bugün İos İşletim sistemi cihazlarında aboneliklerin nasıl kontrol edilebileceği hakkında bilgi paylaşmış olduk. Benzer yazıyı aşağıdaki bağlantıdan bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir