JetReviews v1.2.1 – WordPress Değerlendirme Eklentisi

JetReviews , Elementor canlı sayfa oluşturucu için inceleme blokları oluşturmaya ve sezgisel ve basit bir şekilde derecelendirme çubukları oluşturmaya yardımcı olan bir eklentidir . Çok yönlü stillerle içerik oluşturmaya ve derecelendirmeler ve inceleme blokları için farklı düzenler kullanmanıza izin verir.

JetReviews v1.2.1 – Elementor Sayfa Oluşturucu için Değerlendirme Widget Özellikleri

ELEMENTOR İÇİN ÜRETİLDİ

JetReviews, widget paneline bir İnceleme widget’ı ekleyen Elementor canlı sayfa oluşturucu için bir eklentidir. İnceleme içeriği oluşturmak ve Elementor ile oluşturulan sayfada herhangi bir yere yerleştirmek için sürükleyip bırakabilirsiniz.

GÖZDEN GEÇİRMEK

Gözden geçirme widget’ı, yüzdeleri, yıldızları vb. Gösteren göz alıcı derecelendirme çubukları ve inceleme blokları eklemeyi düşünürken ihtiyaç duyulan şeydir. Bu araç, fikirlerinizi sunmak ve fikirlerinizi birkaç tıklamayla paylaşmak için her türlü seçeneğe sahiptir.

TAMAMEN DUYARLI

Eklenti, mobil cihazlardan tabletlere ve masaüstlerine kadar hemen hemen her türlü ekrana mükemmel bir şekilde uymasını sağlayarak tamamen duyarlı bir görünüme sahiptir.

ŞIK TASARIM

İncelemeleri sergilemek ve çekici görünümlü derecelendirmeler oluşturmak için gerçekten güçlü bir eklenti arıyorsanız, işte burada. Tasarımı dikkatlice düşünülmüş, ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde üretilmiştir.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR GÖRÜNÜM

JetReviews’ın ana avantajlarından biri, stilini kişiselleştirerek genel web sayfanızın görünümüyle eşleşmesidir.

DÜZGÜN TİPOGRAFİ

JetReviews kullanırken, İnceleme pencere öğesi blokları için belirli yazı tiplerini ayarlayabilir, yazı tipi boyutunu, yazı tipi ağırlığını, metin süslemesini ve metniniz tarafından oluşturulan gösterimi tanımlayan diğer birçok şeyi özelleştirebilirsiniz.


JetReviews v1.2.1 – Elementor Sayfa Oluşturucu için Değerlendirme Widget’ı Önizleme

https://codecanyon.net/item/jetreviews-reviews-widget-for-elementor-page-builder/21446186

JetReviews v1.2.1 – Elementor Sayfa Oluşturucu için Değerlendirme Widget’ı İndir

https://yadi.sk/d/DJgnOTO1M1XnEQ


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir