Logos Showcase v2.0.4 – Sponsor Logo Listeleme Eklentisi

Bu eklentiyle, bir dizi görüntüyü ızgara olarak veya atlıkarınca kaydırıcısında görüntüleyebilirsiniz.

WordPress v.5 ile uyumlu

  • WordPress web sitenizdeki müşterilerin, destekçilerin, ortakların veya sponsor logolarının bir listesini görüntüleyin;
  • Dış veya iç bağlantıları olan bir görüntü ızgarası oluşturun;
  • Aklınıza gelebilecek başka herhangi bir yaratıcı kullanım!

Widget ve Görsel Besteci Hazır!

Bir widget alanının içine bir ızgara veya atlıkarınca eklemek, diğer tüm widget’ları eklemek kadar kolaydır! Eklenti bir widget ile hazır hale gelir, böylece ihtiyacınız olan logoları kolayca görüntüleyebilirsiniz, sadece formu doldurun! Bu widget aynı zamanda Layer WP’de de çalışacak. Visual Composer’a ayrıca bir bileşen daha eklenecek.

Kısa Kod ve PHP İşlev Üreticisi!

Logoları görüntülemek için gerekli kodu oluşturmak daha kolay olamazdı. Sadece Kısa Kod jeneratörüne gidin, istediğiniz ayarları seçin ve kullanabileceğiniz kısa kod ve php işlevi üretilecek ve istediğiniz yere kopyalayıp yapıştırmaya hazır olacak! Mesajlarda ve sayfalarda kısa kodlar kullanılacaktır, tema dosyalarınızdaki logo vitrinini kodlamak istiyorsanız php işlevi gerekli olacaktır.  

Özel Özellik Adı!

Bu özelliğin “Logolar” olarak adlandırılmasını sevmiyor musunuz? Eklenti ayarlarına gidin ve istediğiniz şekilde değiştirin!

Logo resimlerinizin varsayılan boyutunu ayarlarda değiştirebilirsiniz. Bu şekilde, yeni resimler yüklediğinizde, belirtilen boyutlara göre yeniden boyutlandırılırlar.

Geçiş hızı, hareket ettirilecek slayt sayısı, gösterilecek slayt sayısı, kontrolleri görüntülemek veya istemezseniz, otomatik kaydırma aktif veya değil vb. Gibi atlı karıncaları kontrol etmek için bir dizi seçeneğiniz vardır.

Medya Kitaplığını kullanarak Toplu Yükleme

Tüm logolarınızı Medya Kitaplığı’nı kullanarak yükleyebilir, ardından hepsini seçebilir ve bunları Logo Girişleri eklentisine Logo girişleri olarak eklemek için toplu işlem yapabilirsiniz.  

Çok kullanımlık! Yaratıcı ol!

Her ne kadar bu, müşteri, sponsor veya destekçi logolarını wordpress web sitenizde göstermenin basit bir yolu olarak daha iyi hizmet vermek için yapılmış olsa da, başka amaçlarla kullanabilirsiniz! Bağlantılı görüntülerin listesini gösterecek bir eklenti gerektiren bir sorununuz varsa, bu eklenti yararlı olabilir!


Logolar Vitrin v2.0.4 – Sponsor Logo Listeleme Eklentisi Önizleme

https://codecanyon.net/item/logos-showcase-multiuse-responsive-wp-plugin/4322745

Logolar Vitrin v2.0.4 – Sponsor Logo Listeleme Eklentisi İndir

https://yadi.sk/d/5esLc29InDrTNg


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir