Lumise Product Designer Tool v1.7.3 – Kişiye Özel Ürün Tasarlama Scripti

Lumise, HTML5 + JavaScript teknolojileri tarafından oluşturulan profesyonel ürün tasarımcısı aracıdır. King-Theme’nin Envato’da Elit Yazar’ın ürünüdür. Lumise, kullanıcı deneyimine odaklanmak ve hepsi bir arada baskı hizmetleri mağazanız için çığır açan bir çözüm sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ek olarak, kullanıcılarınızın herhangi bir fikri tasarlamalarını kolaylaştırmak için birçok güçlü özel özelliğe ve üst düzey bir arayüze sahiptir.

Lumise Product Designer Tool v1.7.3 – Kişiye Özel Ürün Tasarlama Script Özellikleri

Yüksek UI / UX

Lumise, kullanımı kolay bir uygulama olarak çalışır. Daha önce tema sağlayıcısıyız, bu yüzden müşteriler için neyin en iyi olduğunu biliyoruz. Lumise ile sallanalım!

Önceden Hazırlanmış Tasarım Şablonları

Her türlü ürüne uyacak şekilde harika tasarım şablonları oluşturun, Bunun için fiyat belirleyin ve kullanıcıları tek bir tıklamayla kullanabileceksiniz.

Sınırsız Video Stokları

Küçük resim kaynağı için endişeleniyor musunuz? Sizin için halledelim, sevdiğiniz diğer şeyleri yapabilirsiniz. Müşterilerinizin kullanabileceği 2’den fazla reosource clipart var: 120k+ öğeden daha fazla olan × ve Openclipart. İnanılmaz stoklar!

İhracat / ithalat tasarımları

Müşterileriniz, çalışmaya devam etmek veya ödeme yapmak için tasarımı dışa aktarabilir ve başka bir cihazdan içe aktarabilir. Yeni şablon oluşturmak için tasarımı dışa aktarabilir veya hatta kişisel verilere kaydedebilirsiniz. Gerçekten esnek!

Çok dilli

Lumise destek dili değişimi. Tüm diller kontrol panelinden kontrol edildi ve otomatik olarak çevrildi; çeviri metninizi oraya koyabilirsiniz.

Mobil ve tablet destekli

Lumise, mobil ve tablet cihazlarda müşterileri arasında popüler olan gerçek bir yerel uygulama olarak çalışabilir. Web siteniz herhangi bir cihazdan sipariş alabilir

Ödeme yapıldıktan sonra yazdırmaya hazır tasarım

Lumise, PDF, SVG, JSON, PNG… gibi baskılar için çoklu çıktı desteği sağlar. Hepsi, tüm baskı cihazlarıyla yüksek kalite ve uyumlulukla işlenir.

Sosyal medya

Müşteriniz oraya sosyal hesaplardan zaten görüntüler alabilir. Facebook, Instagram ve daha fazlasını destekliyoruz.

Herhangi bir sistemle çalışmak için özel araba

Lumise, bir ürün ekleyebileceğiniz ve bunları düzenleyebileceğiniz ayrı bir araba sistemi sağlar. Ardından cms kasanızdaki diğer adımları yönetir.

Geri al / Yeniden

Uygulama üzerinde çalışmak, masaüstündeki bir uygulama gibi görünmekte olup, müşterilerinizi çekmek için mükemmel bir noktadır. Lumise ile bir defa tasarım yaptığınız tüm işlemleri geri alabilir / geri alabilirsiniz.

Metin efekti

Metni daha eğri yap, balıkgözü efekti, eğik, dışbükey içbükey metinle yapabileceğiniz birçok şeyden biridir.

Filtrelerin etkileri

Lumise Filter, fotoğraflarınızda yerel ayarlamalar yapmak için çok yönlü bir araçtır. Manzara fotoğrafçılığındaki gökyüzünü daha karanlık hale getirmek için kullanılan bir filtre türü olarak adlandırılan filtreler, ancak kullanımları bunun ötesine geçer.

Kırp / Düzenlenebilir fotoğraflar

Nesneniz ne olursa olsun, Lumise’ın onları daha kişisel hale getirmesi için birçok yöntemi vardır. Görüntüleri kırpın, nesneyi filtre renkleriyle vurgulayın, efektler ve hatta arka planı da kaldırın.

Katmanları maskeleme

Müşterileriniz metni görmek ister mi? Hiç sorun değil, Maske Katmanları almaları için yardımcı olur. Bu özelliğe sahip olmak çok şaşırtıcı!

QR kod

QR kodu ile tasarım kişiselleştirmek kötü fikir değildir. Müşterinin arkadaşı, küçük bir telefon desteği olan QR kod tarayıcı ile mesajlarını kolayca alır.

Otomatik Yapış

Bir şekli veya katmanları taşıdığınızda, ızgara görünmese bile, orta noktalardaki çizgilerin en yakın kesişme noktasını hizalar veya “yakalar” ya da ızgara görülemiyorsa veya diğer görüntü veya katmanlara yapışır.

Esnek düzenleme bölgesi

Lumise, fare eylemleriyle kolayca düzenleme bölgesini seçmenize yardımcı olur. Alanın yarıçapını da ayarlayabilirsiniz.

Çoklu ürün tipi desteği

Ürününüz ne olursa olsun, sadece baskı için bir yeriniz olsun, o zaman Lumise bu ürün için baskı alanı uygulayabilir. Telefon kılıfı, çubuklar, kupalar, posterler… Lumise hepsini kullanabilir.

Nihai baskı hesapla

Bazı metin, renk veya küçük resim üzerinde fiyat tabanı. Baskı hizmetleri için en popüler hesaplamalar vardır; hepimiz de iyiyiz. Bunları yapılandırmanız kolaydır.

Ürün için ön şablonu ayarla

Hızlı bir şekilde satmak için bir şablon oluşturabilir ve bir ürüne atayabilirsiniz. Kullanıcılarınızın sadece özellikler için başka değerler seçmesi ve ardından ürünü satın alması yeterlidir.


Lumise Product Designer Tool v1.7.3 – Kişiye Özel Ürün Tasarlama Script Önizleme

https://codecanyon.net/item/lumise-product-designer-tool-php-version/21069158

Lumise Product Designer Tool v1.7.3 – Kişiye Özel Ürün Tasarlama Script İndir

https://www41.zippyshare.com/v/0vXhFfQV/file.html


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir