Master Slider v3.2.7 – Dokunmatik Katman Slider WordPress Eklentisi

Master Slider WordPress, süper yumuşak donanım hızlandırmalı geçişler ile WordPress için yüksek kaliteli bir görüntü ve içerik kaydırıcısıdır. Daha önce hiç yaşamadığınız saf kaydırma hareketi ile dokunma navigasyonunu destekler. Tüm ana cihazlarda mükemmel çalışan gerçekten duyarlı ve cihaz dostu bir kaydırıcıdır.

Master Slider WordPress slider eklentisi , üstün yumuşak donanım hızlandırmalı geçişleri olan birinci sınıf bir görüntü ve içerik kaydırıcısıdır. Daha önce hiç yaşamadığınız saf kaydırma hareketi ile dokunma navigasyonunu destekler. Master Slider, tüm ana cihazlarda mükemmel şekilde çalışan, gerçekten duyarlı ve cihaz dostu bir kaydırıcıdır. 

WordPress’in en iyi slider eklentilerinden biridir. Diğer sitelerdeki gibi takılma donma vs. şekilde sizlere sorun yaşatmayacaktır. Dokunmadık cihazlarda bile kolaylıkla ve akıcı bir şekilde Slaydırınız çalışacaktır. Sizlere milimetrik saniyeler ile slaytlarınızın geçişlerini, yazılarını özelleştirmenize olanak sağlayacaktır. Ayrıca isterseniz sliderınıda yazı veya fotoğraf değilde youtubeden video çekerek sliderınızda yayınlayabilirsiniz.

Video galeri, işletme sahipleri için hizmetlerini veya ürünlerini tanıtmak için en önemli araçlardan biridir. Master Slider WordPress eklentisi, kullanıcıların web siteleri için çarpıcı Youtube ve Vimeo sürgüleri oluşturmasına olanak tanır. Master Slider kullanıma hazır video şablonları ile, dakikalar içinde zarif bir video galerisi oluşturabilirsiniz.

Master Slider WordPress slider eklentisi ile resim ve içerik kaydırıcısını oluşturabilirsiniz. Herhangi bir içerik kaydırıcıya eklenebilir. Master Slider’ın müthiş özellikleri, kolayca resim ve diğer içerikler eklemenize yardımcı olur, ayrıca onları istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Master Slider, slaytlardaki herhangi bir öğeye geçiş ve stil eklemenizi sağlar. Ayrıca, bir resim kaydırıcısına sahip olabilirsiniz. Görüntüleri slaytlara eklemek, görüntüleri slaytlara sürüklemek kadar basittir, görüntüler otomatik olarak slaytlara eklenir.

Master kaydırıcı WordPress eklentisi dokunmatik navigasyon, mobil dokunma dokunma ve masaüstü için sürükle ve bırak seçeneği gibi çeşitli seçenekler sunar. Dokunma özellikli ortam kaydırıcımız, kullanıcıların slaytları sorunsuz bir şekilde sürükleyip kaydırmasını sağlar. Master Slider, Envato pazarındaki en kolay eklentilerden biridir ve aynı zamanda işlevselliği dokunmatik destek cihazlarına da genişletmektedir


Master Slider v3.2.7 – Dokunmatik Katman Slider WordPress Eklentisi Önizleme

https://codecanyon.net/item/master-slider-wordpress-responsive-touch-slider/7467925

Master Slider v3.2.7 – Dokunmatik Katman Slider WordPress Eklentisi İndir

https://yadi.sk/d/nst25lEQW3Ttrg


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir