MasterStudy LMS Mobile App v1.0 – Flutter iOS & Android

MasterStudy mobil Uygulaması LMS için dijital eğitimin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş öğrenme uygulamasıdır. En iyi mobil geliştirme sistemlerinden biri olan Flutter ile oluşturulmuştur. Uygulama hem Android hem de iOS sistemleriyle uyumludur.

MasterStudy mobil öğrenme uygulamasını kullanarak öğrenciler dersleri ve dersleri doğrudan akıllı telefonlarından alabilirler. İster bir Android cihazı ister iPhone’u olsun, uygulama daha küçük ekranlara mükemmel bir şekilde uyar, böylece öğrenciler yine de her tür içeriğe kolayca erişebilir ve yüksek kaliteli kullanıcı deneyimi yaşayabilir.

Öğrenme uygulaması, LMS web sitenizle tamamen senkronize olur ve platformunuzda yayınladığınız içeriği sorunsuz bir şekilde sunar. Web sitesindeki her değişiklik uygulanır ve uygulamada görüntülenir.

MasterStudy LMS Mobile App v1.0 – Flutter iOS & Android Özellikleri

 • Kurs Alma – Öğrenciler, öğrenme sürecini kesintiye uğratmadan sevdikleri kursları ve dersleri alabilir ve içeriğin sorunsuz akışının tadını çıkarabilirler.
 • Çeşitli Ders Türleri – Uygulama, metin, video, canlı akış veya slayt olsun, her tür dersi kolayca görüntüler. Kullanıcılar, diğer programları kullanmaya gerek kalmadan tüm video ve ses materyallerini doğrudan uygulama içinden oynatabilir.
 • Kısa Sınavlar ve Testler – Öğrencilerin hareket halindeyken aktarabilecekleri farklı türde sorularla sınavlar ve ödev görevleri ayarlayın.
 • Senkronize İçerik – Kurs içeriğini WordPress web sitenizden güncelleyin ve her değişiklik anında tüm öğrencilerin cihazlarına uygulanacaktır. İçeriği sıfırdan oluşturmanıza, uygulamanızı web sitesine bağlamanıza ve her iki platform için tek bir işlem yapmanıza gerek yoktur.
 • Kullanıcı dostu arayüz – Öğrenme uygulaması, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağlamayı amaçlamaktadır. Basit ve sezgisel arayüz, her öğeye rahatça erişerek uygulamada gezinmeyi çok kolaylaştırır.
 • Çoklu Ana Sayfa düzenleri – Uygulamanızın niteliğine bağlı olarak, ne tür ana sayfa düzeni kuracağınızı seçin. Açık kurs listesini seçin veya farklı kategorileri, popüler ve öne çıkan kursları görüntüleyin.
 • Hesap sayfaları – Kayıttan sonra öğrenciler, uygulamadaki performanslarıyla ilgili her şeyi bulabilecekleri kişisel hesap sayfalarına girecekler.
 • Kurs listeleme sayfası – Öğrenciler filtreler uygulayabilir ve en iyi sonucu bulmak istedikleri kursları arayabilirler.
 • Özelleştirme – Eğitim uygulamanız, marka kimliğinizi yansıtacak şekilde kolayca özelleştirilebilir. Renkleri, yazı tiplerini değiştirebilir ve eksiksiz bir görünüm sağlamak için basit özelleştirme araçlarıyla uygulamanızı markalaştırabilirsiniz.
 • Android için Ödemeler ve Üyelikler – Çevrimiçi ödemeleri etkinleştirin, bir kerelik satın alma ve üyelik planları oluşturmaya izin verin, öğrenciler doğrudan uygulamadan erişebilir.
 • Uygulama İçi Satın Alımları Etkinleştirin – iOS için MasterStudy LMS’de uygulama içi satın alımlarla kullanıcılarınız için kurslara erişimi kolaylaştırın. Yeni bir pazarlama stratejisi uygulayın ve satışlarınızı artırın.
 • Erişilebilirlik – Yazılım, olağanüstü kullanıcı deneyimi için farklı akıllı telefon türleri dahil olmak üzere iOS ve Android sistem tabanlı cihazlar için optimize edilmiştir.
 • Normalden çok daha fazla sayıda bilet alıyoruz, bu nedenle bekleme sürelerimiz beklenenden daha uzun. Size mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yapmak için çok çalışıyoruz ve sabrınız için gerçekten minnettarız!

MasterStudy LMS Mobile App v1.0 – Flutter iOS & Android Önizleme

https://codecanyon.net/item/masterstudy-lms-mobile-app-flutter-ios-android/27103832

MasterStudy LMS Mobile App v1.0 – Flutter iOS & Android İndir

https://lnkload.com/2rOFb


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir