MemberPress v1.4.3 – Premium WordPress Eklentisi + Eklentileri

WordPress Üyelik Eklentisini kullanmak kolaydır. Bu eklenti, kullanıcılarınızı içeriğinize erişmek için anında ücretlendirmeye başlamanıza yardımcı olacaktır. Bu eklenti, üyelik aboneliklerini güvenle oluşturmanıza, yönetmenize ve izlemenize ve dijital indirme ürünleri satmanıza yardımcı olur. 

Güçlü ve Kullanımı Kolay

MemberPress  , WordPress Üyelik Eklentisini kullanmak kolaydır . İçeriğinize erişmek için kullanıcılarınızı anında ücretlendirmeye başlamanıza yardımcı olacaktır  .

MemberPress  , üyelik üyeliklerini güvenle oluşturmanıza, yönetmenize ve izlemenize ve dijital indirilen ürünleri satmanızayardımcı olacaktır. Bu özelliklere ek olarak,  MemberPress  , üyelere ait oldukları üyelere dayanarak yayınlara, sayfalara, videolara, kategorilere, etiketlere, yayınlara, topluluklara, dijital dosyalara ve daha fazlasına erişim izni vererek ve iptal ederek üyelerinizi yönetmenize izin verir.


MemberPress v1.4.3 – Premium WordPress Eklentisi + Eklentileri Önizleme

www.memberpress.com

MemberPress v1.4.3 – Premium WordPress Eklentisi + Eklentileri İndir

https://yadi.sk/d/1qSVaG6Z2grkuA


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telegram Adresimize Katılmayı Unutmayın !

Websitemizde paylaşılan veya paylaşılmasına izin olmayan Netflix Hesapları, Spotify Hesapları, Kırılmış Apk, Oyun, Program ve aklınıza gelebilecek her şeye daha hızlı erişmek için telegram adresimize katılabilirsiniz. 

Bizimle daha hızlı iletişim kurarak istediğiniz dosya, script, dosya, oyun vb. yazılımlara daha hızlı dönüş yapabiliriz.

Telegram Kanalına Katıl