MLMPro – Çok Aşamalı Zorunlu Matris MLM Komut Dosyası

Bu, harika bir MLM (Çok Düzeyli Pazarlama veya Satış Ortaklığı veya Pazarlama) işini başlatmak ve yürütmek için kullanılabilecek Çok Aşamalı Zorunlu Matris MLM Yazılımıdır. Bu yazılım, üyelerin arka ofislerini kolaylıkla sona erdirmelerine ve yöneticilerin yönetici tarafından yönetilmelerine olanak sağlar. Çeşitli matrisleri (2X1, 2X2, 2 × 3) farklı bonus tipleri Hoş Geldiniz Bonusu, Tavsiye Bonusu, Stepout Bonusu, Matrix Bonusu (hepsi yazılımdan manipüle edilebilir) ile birleştirir. Yazılım, işinizi kolaylaştıracak sağlam bir endüstri standardı araç seti ile birlikte gelir.

 KULLANICI ÖZELLİKLERİ

1. Kullanıcı Adının Adı, Kullanıcı Adı, Ülke, e-Posta, Telefon, Üye Kimliği, e-Cüzdan Bakiyesi, Satın Alma İşlemleri, Doğrudan Üyeler, Toplam Alt Sıralar, Kullanılmayan e-İğneler, Geçerli Aşama, Mesajlar / Biletler için Dashboard Özeti 2. Yeni Üyelik Yeni Üye 3. Profil -Kişisel Bilgiler -Bank Bilgisi -Değiştir Giriş Şifresi -Değiştir İşlem Şifresi -Yüksek Profil Piki 4. Şebeke -Genelloji -Türkiye Üyeleri -Team View 5.E-Cüzdan -Transactions -E-Cüzdan Bakiyesi -Geniş İsteği – Tüm Para Çekme İşlemleri-Para Cüzdanı-Transfer Fonu 6. E-Pin-Yeşil E-Pinler -Benim E-Pinler 7. Mesaj / Bilet-Gönderme Destek Bilet-Posta Gönder-Posta Kutusu-Gönderilmiş Öğe 8. Yönlendirme -Bir Davet Gönder -Bir Davetiye


MLMPro – Çok Aşamalı Zorunlu Matris MLM Komut Dosyası Önizleme

https://codecanyon.net/item/mlmpro-multistage-forced-matrix-mlm-script/23050292

MLMPro – Çok Aşamalı Zorunlu Matris MLM Komut Dosyası İndir

https://yadi.sk/d/lPUJpo5EIDMbug


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telegram Adresimize Katılmayı Unutmayın !

Websitemizde paylaşılan veya paylaşılmasına izin olmayan Netflix Hesapları, Spotify Hesapları, Kırılmış Apk, Oyun, Program ve aklınıza gelebilecek her şeye daha hızlı erişmek için telegram adresimize katılabilirsiniz. 

Bizimle daha hızlı iletişim kurarak istediğiniz dosya, script, dosya, oyun vb. yazılımlara daha hızlı dönüş yapabiliriz.

Telegram Kanalına Katıl