MStore Multi Vendor v1.2.2 – WooCommerce için Doğal Tepki Şablonu

Bu, çoklu satıcı / depoları destekleyen herhangi bir MStore ürününün yeni bir sürümüdür (herhangi bir Dokan market şablonu için). Fiziksel mağazalara ve geliştiricilere sahip olanlar için, MStore’da, mobil mağaza uygulamanızı oluşturmak için çeşitli kullanıma hazır E-ticaret şablonlarına sahipsiniz. 

Trafik yoğunluğu yüksek tüketicilere sahip fiziki mağazaların sahibi sizsiniz ve dijitalleşmeyi düşünüyorsunuz. Ya da E-Ticaret web sitelerine sahip çevrimiçi mağaza sahipisiniz. İkiniz de satış fırsatlarını en üst düzeye çıkarmak istiyorsunuz.

Fiziksel mağazalara ve geliştiricilere sahip olanlar için, MStore’da, mobil mağaza uygulamanızı oluşturmak için çeşitli kullanıma hazır E-ticaret şablonlarına sahipsiniz. Çevrimiçi mağazalarınız WooCommerce’de olsaydı, MStore mevcut web sitelerinizi kolayca mobil mağaza uygulamasına dönüştürmenizi destekliyor. Mağaza mobil uygulamanız hem App Store’da hem de Google Play Store’da bulunur.

Ya satış tutkusu olan iş adamları ya da daha hızlı mobil uygulama oluşturma ihtiyacı olan geliştiricilersiniz, MStore size çözümler sunar.

MStore Multi Vendor v1.2.2 – WooCommerce için Doğal Tepki Şablonu Özellikleri

* Çok ödeme ağ geçidi (ödeme ağ geçidinizin% 99’uyla çalışır) 
* WordPress Kullanıcısı ve Sosyal hesap ile kayıt. 
* Destek Derecelendirme ve ürünlere yorum yapma. 
* E-ticaretin temel özellikleri: Siparişim, İstek Listem, Kargo, Kupon, Fatura Adresim, Ödeme, Siparişim, Ürün çeşitliliği desteği. 


MStore Multi Vendor v1.2.2 – WooCommerce için Doğal Tepki Şablonu Önizleme

https://codecanyon.net/item/mstore-multi-vendor-complete-react-native-template-for-ecommerce/22278924

MStore Multi Vendor v1.2.2 – WooCommerce için Doğal Tepki Şablonu İndir

https://yadi.sk/d/BulbpLRPOtG8oA


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir