MTDb v3.1.1 – Ultimate Film ve TV Veritabanı

MTDb, sıfır kodlama bilgisiyle dakikalar içinde kendi tamamen işlevsel film ve tv veritabanınızı veya akış sitenizi kolayca oluşturmanıza olanak sağlar.

  • Kolay Kurulum – Kullanımı kolay kurulum ve dokümantasyon ile birkaç dakika içinde kodlama veya sunucu bilgisi olmadan MTDb’yi kolayca kurun.
  • Otomasyon – MTDb, 3. parti sitelerdeki haberleri, filmleri, dizileri, oyuncuları ve diğer bilgileri otomatik olarak içe aktaracak ve güncelleyecek “otomatik” moda ayarlanabilir.
  • İçerik Yönetimi – MTDb bir CMS olarak kullanılabilir, filmler, dizi haberleri, incelemeler, insanlar ve daha fazlası dahil olmak üzere yönetici alanından her şeyi tamamen oluşturmanıza ve değiştirmenize olanak sağlar.
  • Videolar – Fragmanlar ve tam filmler veya bölümler dahil olmak üzere çeşitli videolar, bu işlev etkinse, yönetici alanından veya normal site kullanıcıları tarafından kolayca başlıklara eklenebilir.
  • Listeler – Düzenli kullanıcılar ve yöneticiler, filmlerin, dizilerin ve kişilerin listelerini oluşturabilir.
  • Otomatik Ana Sayfa – Sürgü ve tüm içeriği içeren ana sayfa manuel olarak tamamen otomatik veya otomatik olarak doldurulabilir.
  • Arama – “Otomatik” mod etkinleştirildiğinde, neredeyse her film, dizi veya kişi arama yoluyla bulunabilir.
  • İlgili Başlıklar – Başlık türlerine ve anahtar kelimelere göre benzer başlıklar önerilebilir.
  • Tam Bilgi – MTDb, filmler, dizilerle ilgili tam krediler, mevsimler, bölümler, videolar, görüntüler, gelirler, bütçeler, teklifler, çıkış tarihleri ​​ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm bilgileri depolayabilir ve görüntüleyebilir.

Diğer Sürümler

MTDb v3.0.9 – Ultimate Film ve TV Veritabanı Script


MTDb v3.1.1 – Ultimate Film ve TV Veritabanı Önizleme

https://codecanyon.net/item/mtdb-ultimate-movietv-database/6447206

MTDb v3.1.1 – Ultimate Film ve TV Veritabanı Önizleme

https://yadi.sk/d/O9zuPOs6TwLbnA


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telegram Adresimize Katılmayı Unutmayın !

Websitemizde paylaşılan veya paylaşılmasına izin olmayan Netflix Hesapları, Spotify Hesapları, Kırılmış Apk, Oyun, Program ve aklınıza gelebilecek her şeye daha hızlı erişmek için telegram adresimize katılabilirsiniz. 

Bizimle daha hızlı iletişim kurarak istediğiniz dosya, script, dosya, oyun vb. yazılımlara daha hızlı dönüş yapabiliriz.

Telegram Kanalına Katıl