Music Band v17 – Ionic 3 – Müzik Grubu Uygulama Kaynak Kodları

Müzik Grubu İyonik her türlü MÜZİK BANDI ve SANATÇI için tam bir uygulamadır. Tamamen işlevseldir ve herhangi bir kodlama olmadan pratik olarak özelleştirilebilir. Her müzik grubunun ihtiyaçları için gerekli tüm özelliklere sahip, iyi yapılandırılmış, iyi organize edilmiş ve uygulanmış, tamamen çalışan bir uygulamadır. Hepsi bir arada uygulamada modern. En iyi uygulamalar, kanıtlanmış teknikler ve deneyimli yazılım mimarisi iyi hazırlanmış bir tasarımla doludur.

Müziğinizle ilgili kelimeyi yaymanın ve grubunuzun etrafında bir hayran kitlesi yaratmanın en iyi yolu. Minimum kurulum çabası, kod gerekmez.

  • Kod bilgisi veya teknik geliştirme gerekmez
  • Temiz ve kullanıcı dostu arayüz
  • Modüler mimariye sahip son derece özelleştirilebilir yapı
  • Kolay kurulum, ayrıntılı hızlı başlangıç ​​kılavuzu
  • Firebase Grafiksel Kullanıcı Arayüzü ile kolayca bakım yapılabilir veriler
  • Ücretsiz güncellemeler: sürekli yeni özellikler eklendi
  • Android ve iOS ile uyumlu bir kod tabanı

Herhangi bir karmaşık kodlamaya müdahale etmeye gerek yoktur, çünkü tek bir konfigürasyon dosyasındaki küçük değişiklikler tek ihtiyacınız olan şeydir. Canlı Radyoyu yalnızca akış URL’sini tanımlayarak bir cazibe aracı gibi çalıştırın ve her şeyin basit olmasını sağlayan otomatik kurulumun keyfini çıkarın. Aynı yönde, Müzik Grubu İyonik’in tüm özellikleri aynı dosya kullanılarak aynı şekilde yapılandırılmıştır.

Uygulama ayarları yerel olarak veya Firebase’de saklanabilir. Bu sadece bir yapılandırma seçeneğidir. Firebase projesinin nasıl kurulacağı ve hazırlanacağı konusunda ayrıntılı talimatlar, Müzik Grubu İyonik ürününün beraberindeki belgelerde verilmiştir.

Güncel kalmak için hayranlarınıza bir seçenek daha verin! Uygulamaya, yüklenen Facebook sayfası resimlerini kullanarak otomatik olarak Fotoğraf Albümleri oluşturması için gereken Facebook sayfasını sağlayın.

Çeşitli konularda birçok farklı odada sohbet etme şansı vererek, hayranlarınızın sizinle ve diğer hayranlarla etkileşim kurma şeklini değiştirin. Firebase tam özellikli bir modül kullanılır. Firebase, keyifli bir sohbet deneyimi için birçok özelliğe sahip, gerçek zamanlı, tamamen güvenli, çok odalı sohbet sunar. Tüm bu zor iş sizin için yapılır, böylece bu özelliği kurmak için en az çabayı göstermelisiniz.

Grubunuzun katılacağı etkinlikler hakkında bilgi verin. Hayranlarınızın performanslarınızdan ve gösterilere, reklamlara, hayır kurumlarına vb. Katılımınızdan haberdar olmalarını sağlayın. Etkinlikler, unvanın ve etkinliğin saatinin gösterildiği kolay okunabilen bir takvimde düzenlenir. Hayranlarınızın sizi her yerde takip etme planlarını yapmalarına izin vermek istiyorsanız bu takvim gereklidir!

Hayranlarınızın Twitter, Facebook, Instagram, hatta kendi web siteniz aracılığıyla sizinle bağlantıda kalmasına ve sizinle iletişimde kalmayı tercih ettikleri platformu seçmelerine izin verin. Ayrıca, web sitenizi, mağaza veya itunes sayfasını sağlayın ve trafiğini artırın.


Music Band v17 – Ionic 3 – Müzik Grubu Uygulama Önizleme

https://codecanyon.net/item/music-band-ionic-full-application/12044328

Music Band v17 – Ionic 3 – Müzik Grubu Uygulama Kaynak Kodları İndir

https://www3.zippyshare.com/v/s76nNIZ6/file.html


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telegram Adresimize Katılmayı Unutmayın !

Websitemizde paylaşılan veya paylaşılmasına izin olmayan Netflix Hesapları, Spotify Hesapları, Kırılmış Apk, Oyun, Program ve aklınıza gelebilecek her şeye daha hızlı erişmek için telegram adresimize katılabilirsiniz. 

Bizimle daha hızlı iletişim kurarak istediğiniz dosya, script, dosya, oyun vb. yazılımlara daha hızlı dönüş yapabiliriz.

Telegram Kanalına Katıl