MyHome v3.1.28 – Gayrimenkul ve Emlak WordPress Teması

MyHome , müşterilerinizin kullanmayı seveceği şaşırtıcı ve sezgisel Emlak web siteleri oluşturmak için kullanabileceğiniz premium bir Real Estate WordPress temasıdır. Esnek ve yenilikçi MyHome, önceden kodlama bilgisi gerektirmez ve bu sayede şık ve kullanıcı dostu web siteleri oluşturmanızı kolaylaştırır.

MyHome v3.1.28 – Gayrimenkul ve Emlak WordPress Teması Özellikleri

Tek Tıkla İçe Aktar – Altı özel demo, 14 ana sayfa ve kullanıma hazır önceden hazırlanmış sayfalara erişim sayesinde web sitenizi oluşturmak kolaydır. MyHome, kullanımınız için ekstra bir ücret ödemeden kullanabileceğiniz çeşitli görüntü ve video kitaplıkları içerir.

Global Olarak Uyarlanabilir – Metni herhangi bir dile çevirin, para birimlerini değiştirin ve emperyal ve metrik sistem arasında geçiş yapın. MyHome RTL ve WPML hazır. Bazı diller için ücretsiz kısmi çeviri dosyaları

Sezgisel Sayfa Oluşturucu – Kullanışlı sürükle ve bırak sistemimizle sayfalar oluşturun. MyHome, pazardaki lider WordPress eklentilerinden WPBakery Page Builder’dan 18 daha fazla sürükle ve bırak modülüne sahiptir. Her modül MyHome ile birlikte çalışmak üzere özel olarak tasarlanmıştır ve başka hiçbir yerde kullanılamaz.

Özel Alanlar – Her Gayrimenkul işi farklıdır ve MyHome, varsayılan ayarlarla asla sıkışıp kalmamanızı sağlar. Arama motorunuzun müşterilerinizin gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için sınırsız sayıda özel arama alanı oluşturun.

Gelişmiş Arama İşlevselliği – Emlak işinde arama formları çok önemlidir, bu yüzden MyHome arama işlevini sınamak ve geliştirmek için yüzlerce saat harcadık. Sonuç? Müşterilerinizin gereksinimlerine uyacak şekilde özelleştirilebilecek, kendi ölçütlerine göre mülk aramalarını sağlayan sağlam ve esnek bir arama motoru.

Anlık Sonuçlar – Arama sonuçları siz yazdıkça güncellenir, size potansiyel seçenekler sunar ve ziyaretçinizi çoklu arama girişleri ile uğraşmazsınız. Başka hiçbir yerde bulamadıkları bir kullanıcı deneyimi sunarak kullanıcıları koruyun ve hemen çıkma oranınızı en aza indirin.

Harita Arama – Ek filtreleme özellikleri ile web sitenize Google Haritalar ekleyin. Tamamen dinamik ve Google Sokak Görünümü ile entegre.

 


MyHome v3.1.28 – Gayrimenkul ve Emlak WordPress Teması Önizleme

https://themeforest.net/item/myhome-real-estate-wordpress-theme/19508653

MyHome v3.1.28 – Gayrimenkul ve Emlak WordPress Teması İndir

https://yadi.sk/d/sBgKV9J86pPSZA


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir