NUVO v6.0.9 – Restoran, Cafe ve Bistro WordPress Tema

Cafe, restoran ve bistro sahipleri için yaratılmış gelişmiş WordPress Temasıdır. NUVO, restoran, kafe ve bistro ticareti için özel olarak inşa edilmiş şık, şık, amaçlı ve kullanımı kolay, duyarlı bir paralaks wordpress temasıdır. Tema, şu anda her tür yemek kurumu için yarattığımız tamamen farklı demolar arasında seçim yapmanıza veya restoran, kafe veya bistro girişimlerinize uygun çok kişisel bir model yaratmanıza izin veriyor.

Modern ve sofistike: Bunlar özellikle restoran, kafe ve bistro sahipleri tarafından işletilen siteler için inşa edilmiş bir WordPress Restaurant Teması olan NUVO’yu en iyi tanımlayan kelimeler . Her kuruluşun kendine özgü bir tarzı ve hissi vardır ve bu WordPress Restaurant Teması , her türden yiyecek kuruluşuna hitap eden çeşitli demolar arasında seçim yapma imkanı sunar. Restoran, Kafe veya Bistro olsun, işinize mükemmel bir şekilde uyan bir tasarım bulabileceğinizden emin olabilirsiniz .

NUVO - Cafe & Restaurant WordPress Teması

Bu restoran WordPress teması, restoranınızı yönetmeyi kolaylaştırmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bir menü üreticisi, rezervasyon rezervasyonu, etkinlik yönetimi ve avukatınızdaki çevrimiçi mağaza ile, bu restoran WordPress temasının yardımıyla web sitenizi birkaç gün içinde hazırlayabilir ve çalıştırabilirsiniz.

Sitenizi kurduktan sonra, ziyaretçileriniz sitenizi ziyaret ederken arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz. Düzgün paralaks görüntü ve video kaydırma seçenekleri, farklı seçenek ve menüler üzerinden geçerken müşterilerinizin kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini sağlar.

Ve bu restoran WordPress teması, Twitter önyüklemesinin en son sürümüyle oluşturulduğundan, site, cihazın boyutuna ve ekran boyutuna göre kendini yeniden şekillendiriyor. Bu, kullanıcıların hangi cihazı kullandıklarına bakmaksızın sitenize kolayca göz atabilecekleri anlamına gelir.

Sitenizi başlangıçta kurmakta sorun yaşıyorsanız endişelenmeyin. Bu temayla birlikte verilen demo içeriği ve video eğitimleriyle restoranınız, kafeniz veya bistro işiniz için mükemmel bir site oluşturmak için asla karanlıkta kalmazsınız. Buna ek olarak, şaşırtıcı düzenler oluşturmanıza olanak tanıyan bir Görsel Besteci ve Devrim Kaydırıcısı da vardır – sıfır programlama bilgisi gereklidir.

Restoran Şablonu Özellikleri

  • Duyarlı – bu, hangi cihazı kullanıyor olursa olsun müşteriye sorunsuz bir deneyim sunar.
  • Tam genişlikli veya kutulu düzen – istediğiniz düzeni seçip genel ya da sayfa başına değiştirebilirsiniz.
  • Twitter’da Yapılanma Bootstrap – Pro Business, tüm platformlarda aynılık ve eşitlik anlamına gelen Twitter Bootstrap’ı kullanır. Sitenize görsel eklemek için yalnızca Visual Composer, Easy Bootstrap Shortcode gibi eklentiler kullanmanız yeterli.
  • Slider Revolution eklentisi – bu temaya dahil olan Slider Revolution eklentisinde 19 $ kazanın.
  • Görsel Besteci eklentisi – bu temada yer alan Görsel Besteci eklentisinde 30 YTL tasarruf edin.
  • Essential Grid eklentisi – bu temada yer alan Essential Grid eklentisinde 20 $ tasarruf edin.
  • İletişim Formu 7 eklentisi – bu tema tüm iletişim formlarınızı yönetmenizi sağlayan İletişim Formu 7 eklentisini içerir.
  • Tercüme Hazır – bu tema WordPress Çok Dilli eklentisi tarafından desteklenir.

NUVO v6.0.9 – Restoran, Cafe ve Bistro WordPress Tema Önizle

https://themeforest.net/item/nuvo-cafe-restaurant-wordpress-theme-multiple-restaurant-bistro-demos/9001349

NUVO v6.0.9 – Restoran, Cafe ve Bistro WordPress Tema İndir

https://yadi.sk/d/6T_e-fjjDkCE4w


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir