OGinsta+ Özellikleri ve Kullanımı – Son Sürüm OGinsta+ İndir

Web sitemizde sosyal medya hesapların özellikleri değiştirilmiş, üstüne fazladan daha kullanışlı özellikler eklenmiş uygulamaları tanıtmaya çalışıyoruz. Bugün sizlerle paylaşacağımız uygulama İnstagram uygulamasıdır. Hemen telefonunuza indirip sizde bu özellikleri çok kolay şekilde kullanabilirsiniz.

Aslında hepimizin sahip olması gereken özellikler bu uygulamada bir araya toplanmıştır. Gizli hesapların profiline erişememek ve profil fotoğrafına bakamamak hepimizin sorunu. Profil fotoğrafına bakmak için İnstagram Profil Fotoğraf Büyütücü Siteler‘ini aramaktansa bu uygulamada basılı tutarak kolayca bakabilirsiniz.

Aynı şekilde beğendiğimiz bir videoyu indirmek için web siteleri dolaşarak İnstagram Video İndirme veya İnstagram Hikaye İndirmek için deli divane dolaşırız. Artık bu uygulamaya sahip olarak hepsini başka bir uygulama ya da web site gerekmeden halledebilirsiniz.

Uygulamadan kolayca İnstagram Hikaye İndirme, İnstagram Video İndirme, İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme özelliklerini kullanabilirsiniz.

OGinsta+ özelliklerine sahip olmak için orjinal İnstagram uygulamanızı kaldırmanıza gerek yoktur.

Özelliklerinden kısaca bahsedelim. Yazının devamında görsel olarak detaylı inceleyeceğiz.

OGinsta+ Özellikleri

Tek tıkla hikaye indirebilme.

Anasayfada gözüken videoları, postları indirebilirsiniz.

Profil fotoğrafının üstüne uzun tıklayarak profil resmini büyütebilirsiniz.

OGinsta+ Kurulum

  1. Aşağıdaki verilen indirme bağlantısından uygulamayı indiriniz.
  2. Orjinal instagram hesabızı kaldırmadan da kurulum yaparak kullanabilirsiniz.

İlk defa Google Play dışında uygulama kuruyorsanız uygulama kurulum sırasında hata alabilirsiniz. Hata almamak için Telefon ayarlarınızdan açık kaynaklı yazılımlara izin vermeniz gerekmektedir. Kurulum sırasında telefon sizin yönlendirecektir.

Açık kaynak yazılımlar hakkında bilgi sahibi olmayanlar buradaki yazımdan öğrenebilirler.

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme

İnstagram profil fotoğrafı büyütmek için ek bir uygulama ya da bir web sitesine gerek kalmadan kullandığınız İnstagram Uygulaması‘ndan profil fotoğrafına bakabilirsiniz.

İnstagram Video İndirme

Videoların sağ üstünde bulunan üç noktaya tıklayınız. Ardından gelen sekmede İndir butonunu kullanınız. Artık sizde İnstagram Video İndirebilirsiniz.

İnstagram Video İndirme
İnstagram Video İndirme

İnstagram Hikaye İndirme

İndirmek istediğiniz Hikayayeye gelerek sağ alttaki bulunan üç nokta işaretine tıklayınız ve ardından İndir butonunu kullanınız. Artık kolayca İnstagram Hikayelerini İndirebilirsiniz.

İnstagram Fotoğraf İndirme

İndirmek istediğiniz Posta gelerek sağ alttaki bulunan üç nokta işaretine tıklayınız ve ardından İndir butonunu kullanınız. Artık kolayca İnstagram Fotoğraf İndirebilirsiniz.

OGinsta+ Son Sürüm İndir

http://ogmods.net/tr/OGInsta

Uygulama yapımcısı ‘OGmods.net’ dir. Siteyi ziyaret edip diğer ürünlerinede bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir