Out-of-the-Box v1.13.13 – Premium WordPress Dropbox Eklentisi

En popüler WordPress Dropbox eklentisine merhaba deyin! Outofthebox, Dropbox dosyalarınızı güzel bir şekilde görüntüleyen WordPress için kullanıcı dostu, özelleştirilebilir, yenilikçi bir Dropbox entegrasyon eklentisidir. Kodlama becerisine gerek yok!

Dosya Tarayıcısı

Belgelerinizi bir WordPress sitesinden yönetmek için en iyi çözümü mü arıyorsunuz? Sadece bu Dosya Tarayıcı’yı kullanın ve Dokümanlarınızı Dropbox platformu üzerinden kolayca yönetin . Dosya Tarayıcı, dosyalarınızın WordPress sitenizde otomatik olarak gösterilmesini sağlar.

Galeri

WordPress sitesine galerinizi yükleme, seçme ve oluşturma işlemlerinden bıktınız mı? OutoftheBox Gallery, Dropbox Klasörlerinizden otomatik olarak harika bir Galeri oluşturacak .

Ses Çalar ve Video Oynatıcı

Flash geri dönüşü olan bir HTML 5 mediaplayer ile doğrudan Dropbox’ınızdan medya akışı yapın. Desteklenen formatlar: mp3 , mp4 , m4a ve m4v (AAC / H.264), oga ve ogv (Vorbis / Theora), webmv (Vorbis / VP8).

Buluta Yükle

Eklenti, kullanıcılarınızın Dropbox’ınıza Dosya yüklemesini sağlayan güzel bir Yükleme Kutusu ile birlikte gelir. Bu Kutu, Dropbox’ınızda bir İstemci Alanı oluşturmanıza izin veren Kullanıcı Klasörü özelliği ile birlikte oldukça güçlüdür.


Out-of-the-Box v1.13.13 – Premium WordPress Dropbox Eklentisi Önizleme

https://codecanyon.net/item/outofthebox-dropbox-plugin-for-wordpress-/5529125

Out-of-the-Box v1.13.13 – Premium WordPress Dropbox Eklentisi İndir

https://yadi.sk/d/23YKgzEWljwv1A


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir