Patti v2.9.10 – Paralaks Sayfa Duyarlı WordPress Tema

Patti, yaratıcı insanlar için mükemmel, her tür iş için uygun, her türlü ihtiyaca uygun, modern ve zarif bir Sayfa WordPress Temasıdır. Sorunsuz ve harika bir kullanıcı deneyimi yaratmak için her bir ayrıntı özenle tasarlanmış ve üretilmiştir.

Patti, her türlü proje için göze çarpan bir seçenek haline getiren çok yönlü bir tasarıma sahiptir. Web ajanslarına, dijital stüdyolara, serbest çalışanlara ve fotoğrafçılara, blog yazarlarına ve web sitesi ziyaretçilerini güzel bir tasarımla etkilemek ve uzun süreli bir etki yaratmak isteyen herkes için uygundur.

Patti’nin kurulması ve kişiselleştirilmesi inanılmaz Visual Composer backend-frontend sayfa oluşturucusu tarafından desteklenmektedir. Ek olarak, besteci , kolay sayfa oluşturucu şablon yönetimi için premium bir eklenti olan ve daha sonra kullanmak üzere içeriği kolayca kapatacak şekilde mükemmel olan Templatera ile birlikte gelir .

Patti v2.9.10 – Paralaks Sayfa Duyarlı WordPress Tema Özellikleri

Sürükle ve Bırak Backend-Frontend Sayfa Oluşturucu – Patti, web siteniz için birkaç dakika içinde harika açılış sayfaları oluşturmanıza olanak sağlayan “Visual Composer” Premium WordPress Eklentisi (30 $ değer) ile birlikte gelir. Bonus olarak Templatera (10 $ değerinde) eklentisini ekledik, böylece sayfaları hızlı bir şekilde ayarlayabilir ve oluşturucu şablonlarını kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Etkileyici Medya Slayt Gösterileri – Açılış sayfalarınız için “Devrim Kaymak” Duyarlı WordPress Eklentisi’ni (15 $ değerinde) kullanarak doğrudan, her şey için seçeneklerle donatılmış rahat bir yönetici panelinden yanıt veren, SEO dostu ve benzersiz kaydırıcılar oluşturun.

Kolay Tema Kurulumu – Tema ile birlikte verilen demo veri XML dosyalarını içe aktararak web sitenizi birkaç dakika içinde web için hazırlayın. Pakette ayrıca sisteme alınmaya hazır kaydırıcı ve oluşturucu ayarları bulunur. Bir avada kedavra büyüsü gibi çok hızlı!


Patti v2.9.10 – Paralaks Sayfa Duyarlı WordPress Tema Önizleme

https://themeforest.net/item/patti-parallax-one-page-wordpress-theme/7068682

Patti v2.9.10 – Paralaks Sayfa Duyarlı WordPress Tema İndir

https://yadi.sk/d/Brgwt2d4nbEjHQ


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir