PayMoney v2.3 – Güvenli Çevrimiçi Ödeme Scripti

  • Çok sevdiğiniz ve önem verdiğiniz insanlardan binlerce mil uzakta kalmak çok zordur. Ancak en yakın ve en sevdiklerinize para göndermek zor olmamalıdır. Umarım, şimdi PayMoney ile daha kolay olacaktır. PayMoney, ön ödemeden ödeme sürecine kadar sorunsuz ve güvenli işlem yapılmasını sağlayan çevrimiçi bir ödeme ağ geçididir.
  • PayMoney, bankaya veya başka yollara gitmek yerine, çevrimiçi para göndermenin çok daha basit ve kullanışlı bir yoludur. Başlamak için sadece PayMoney belgelerini takip edin.
  • Hesabınızı daha güvenli ve güvenilir tutmanıza yardımcı olacaktır. PayMoney ile güvenli çevrimiçi ödemelerin keyfini çıkarın. Bu sistem PayPal veya Stripe gibi daha büyük ödeme hizmetlerine benzer.
  • Birden fazla para birimi ve PayPal, Stripe, CoinPayments ve daha fazlası gibi çoklu ödeme ağ geçitleri ile birkaç dakika içinde para yatırabilirsiniz .
  • Başvurunun temel özellikleri – Mevduat, Ödeme, Transfer, Değişim, Talep Ödeme, Biletleme sistemi, Gelir, Tüccar, Ticari Ödeme vb. Bir kullanıcının herhangi bir ödemeye karşı herhangi bir talebi varsa, Davalıyı Anlaşmazlık kullanarak talep edebilir.

PayMoney v2.3 – Güvenli Çevrimiçi Ödeme Script Özellikleri

Mevduat

Kayıtlı kullanıcılar payMoney’e para yatırabilirler. Sistem ödeme yöntemlerimizle kullanıcı depozito yapabilir. Kullanıcı, hangi Cüzdanın para yatırmak istediklerini seçebilir.

Transfer Miktarı

Kayıtlı veya kayıtsız kullanıcılara para transferi mümkündür. Kayıtsız kullanıcılar paralarını kaydolduktan sonra görebilirler. Yönetici herhangi bir yasa dışı sorunu engelleyebilir, para iadesi yapabilir.

Tutar İsteği

Kayıtlı kullanıcılar Kayıtlı veya Kayıtsız kullanıcılara para talep edebilir. İstek alıcısı, isteği onaylama veya iptal etme seçeneğine sahiptir.

Döviz Değişimi

Para ödeyerek, kullanıcı ‘M-cüzdan’dan’ ‘M-cüzdan’a’ para birimini değiştirebilir. Exchnage türünü Local / API olarak ayarlayabilir. Her döviz kuruna göre, miktar dönüştürülecek ve kullanıcı cüzdanlarına eklenecektir. Yönetici döviz değişimi ile ilgili ayrıntıları görebilir.

Ödeme Metodları

Şu anda, para yatırmak için 7 ödeme yöntemimiz var – PayPal, Şerit, 2Checkout, PayUMoney, Coin Ödemeleri, Banka ve Payeer . Para Birimlerinden – Ödeme yöntemine, yönetici ödeme yöntemlerini etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilir.

Ödemeler

Hesaplardan kolayca para çekebilirsiniz. PayPal / Bank, paranızı nasıl ödemek istersiniz? Banka ayrıntılarını ilk başta ayarlamanız gerekir, ya da PayPal ise PayPal e-posta adresinizi ödeme parasına yatırmanız yeterlidir.

Gelir

Sabit miktardaki ücret ve ücret yüzdesi PayMoney sisteminde gelirdir. İşlem türleri her para birimi için yönetici, yönetici panelindeki Gelirlerde ayrı ayrı gösterilecek ücretlerden birkaç tutarda ücret belirleyebilir. Sadece yönetici gelirleri görebilir.

Roller ve izinler

Bu sitenin sahibi olarak, belirli bir role izin veren diğer kullanıcıları yönetici olarak ekleyebilirsiniz.

Kullanıcı grubu

Yönetici, site kullanıcıları için varsayılan grup ekleyebilir. Grup kullanıcıları için, yönetici her gruba özel izin verir. Örneğin, Kullanıcılar Tüccar olmak için başvurabilir ve yönetici grubunu ekstra izin vererek Tüccar olarak değiştirebilir.


PayMoney v2.3 – Güvenli Çevrimiçi Ödeme Script Önizleme

https://codecanyon.net/item/paymoney-secure-online-payment-gateway/22341650

PayMoney v2.3 – Güvenli Çevrimiçi Ödeme Script İndir

https://www111.zippyshare.com/v/Z1HBZhdE/file.html


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir