Permalink Manager Pro v2.2.1.1 – Premium WordPress Eklentisi

Permalink Manager Pro v2.2.1.1, WordPress için en gelişmiş ve kullanıcı dostu permalink eklentisidir. Bu eklentiyle, yazılar, sayfalar, özel posta tipleri, kategoriler, etiketler, özel taksonomiler ve WooCommerce mağazaları için tüm izinlerinizi kolayca kontrol edebilirsiniz. Bu eklenti ayrıca, kalıcı bağlantılarınızı toplu olarak yeniden oluşturmanıza veya URL’lerinizdeki herhangi bir kelimeyi yalnızca birkaç tıklamayla değiştirmenize yardımcı olur.

Ekstra Araçlar Dahil

Permalink Manager ile ayrıca yerel kurallı yönlendirme işlevini kontrol edebilir ve sondaki eğik çizgilerin kalıcı bağlantılarınızın sonuna eklenip eklenmemesi gerektiğine karar verebilirsiniz .

Permalink Manager, Gelişmiş Özel Alanlarla uyumlu ve kalıcı bağlantılarınızın içindeki özel alanlarıkullanmanıza izin veren tek desteklenen eklentidir .

SEO performansınızı iyileştirin

İstenmeyen 404 hata sayfalarından bıktınız mı? Permalink Manager Pro otomatik olarak (ayarlarda etkinse) daha önce kullanılan TÜM özel kalıcı bağlantıların yönlendirmelerini oluşturur.

Ziyaretçilerinizi yerel bağlantılardan yönlendirmek ve her bir gönderi, sayfa veya terim için ekstra URL yönlendirmeleri veya diğer adları ayarlamak isteyip istemediğinize de karar verebilirsiniz .


Permalink Manager Pro v2.2.1.1 – Premium WordPress Eklentisi Önizleme

www.permalinkmanager.pro/

Permalink Manager Pro v2.2.1.1 – Premium WordPress Eklentisi İndir

https://yadi.sk/d/hUgKC3cHP4g9Cw


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir