phpMeteo v1.6 – Hava Durumu Platformu

phpMeteo , kullanıcıların ayrıntılı hava durumu bilgisi almalarını sağlayan bir hava tahmini platformudur. Yerleşik coğrafi konum, hava durumu evrimi grafiği, çoklu dil desteği, aydınlık ve karanlık arayüz ve daha fazlası ile birlikte gelir.

ŞİMDİ – Bulunduğunuz yerdeki mevcut hava durumunu, hava durumu, nem, rüzgar hızı ve yönü ile birlikte görün. 

GÜNLÜK TAHMİN – Gelecek 1-5 günde havanın nasıl olacağını, minimum ve maksimum sıcaklığı, hava durumunu ve nemini öğrenin. 

SAAT KURUMSAL – Belirli bir güne ait saatlik saatlik hava durumu bilgisini alın, hava durumu, nem ve sıcaklığı içeren tahmin verileri. 

EVRİM – Dahili grafikle hava durumu gelişimini takip edin ve önümüzdeki günlerde havanın nasıl evrileceğini görsel olarak anlayın. 

BİLGİ – Gündoğumu ve Günbatımı saatleri, Enlem ve Boylam koordinatları ve ziyaret edilen yerle ilgili diğer hızlı bilgileri al. 

FAVORILER – Sık Kullanılanlar arama girişine eklenmiş olarak, konumlar arasında geçiş yapmayı kolaylaştırarak tüm kayıtlı konumlarınıza kolayca erişebilirsiniz. 

ARAMA – Hızlı Arama, kullanıcılarınızın 200.000’den fazla konumu aramalarını sağlar ve aradıkları konumu bulmayı çok kolaylaştırır. 

KOYU MODU – Web sitesi görünümünü anında ışıktan karanlık moduna geçirin – uçakta veya geceleri çalışmak gibi düşük ışık koşullarında mükemmeldir. 

Yönetici Özellikleri

SİTE AYARLARI – Web sitesi kontrolünü tamamlayın, varsayılan konumu ve formatı değiştirin, coğrafi konumu etkinleştirin veya devre dışı bırakın, öngörülen gün sayısını ve daha fazlasını sınırlayın. 

TEMALAR – Dahili tema sistemi anında temalar arasında geçiş yapıp web sitenizin görünümünü yeni bir görünümle değiştirmenizi sağlar. 

DİL – Dahili dil sistemi, birden fazla dil arasında geçiş yapmanın hızlı bir yolunu sağlayarak, kullanıcının evde hissetmesini sağlar. 

REKLAM – Önceden tanımlanmış reklam noktaları, 3. taraf reklam birimi kodunuzu giriş sayfasının içeriği arasına kolayca eklemenizi sağlar. 


phpMeteo v1.6 – Hava Durumu Platformu Önizleme

https://codecanyon.net/item/phpmeteo-weather-forecast-platform/21125163

phpMeteo v1.6 – Hava Durumu Platformu İndir

https://yadi.sk/d/4ijH-xvJcFA3JA


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir