phpSearch v4.3.0 – Arama Motoru Scripti

phpSearch , Bing’in API’sini temel alan bir arama motoru platformudur ve kullanıcıların web sitelerini, görüntülerini, videolarını ve haberlerini webin tamamında veya kendi web sitelerinde aramalarını sağlar. Arama sonuçlarını daraltmak için tonlarca filtreye sahiptir, bölgesel arama, açık ve koyu bir arayüz ve daha fazlası ile birlikte gelir.

phpSearch v4.3.0 – Arama Motoru Scripti Özellikleri

WEB ARAMA – İnternet Araştırması, Periyot, Dosya Biçimi ve diğer işlenenler gibi çeşitli filtreleri kullanarak web’de veya yalnızca belirli sitelerde arama yapmanızı sağlar.

GÖRÜNTÜ ARAMA – Görsel Arama, web’deki veya belirli sitelerdeki resimleri aramanızı ve önizlemenizi sağlar. Görüntü sonuçları Aspect, Color, Size, vb. İle filtrelenebilir.

VİDEOLAR ARAMA – Video Arama ile web’de veya belirli sitelerde arama yapabilirsiniz; Süre, Kalite veya Periyot gibi filtreler, aradığınız videoyu bulmanıza yardımcı olur.

HABERLER ARAMA – En güncel, en alakalı dünya ve bölgesel haberlerle iletişiminizi sürdürün, dahili arama filtrelerini kullanarak haberleri iyileştirin ve hiçbir şeyi kaçırmayın.

ANINDA CEVAPLAR– Anında cevaplarla doğrudan sonuç sayfasında sonuç alabilirsiniz. Örneğin: “QR Kodu”, “Kronometre”, “Zaman” ve daha fazlası.

ARKA PLANLAR – Web sitenizi her ziyaret ettiklerinde kullanıcılarınız bir veya daha fazla arka planla karşılanacaktır. Web sitenizi kişiselleştirin ve evde hissetmelerini sağlayın.

KOYU MODU – Web sitesi görünümünü anında ışıktan karanlık moduna geçirin – uçakta veya geceleri çalışmak gibi düşük ışık koşullarında mükemmeldir.

Yönetici Özellikleri

SİTE AYARLARI – Web sitesi kontrolünü tamamlayın, arama seçeneklerini etkinleştirin veya devre dışı bırakın, arama bölgesini, sayfa başına sonuçları değiştirin ve hatta aramayı belirli alanlarla sınırlandırın.

TEMALAR – Dahili tema sistemi anında temalar arasında geçiş yapıp web sitenizin görünümünü yeni bir görünümle değiştirmenizi sağlar.

DİL – Dahili dil sistemi, birden fazla dil arasında geçiş yapmanın hızlı bir yolunu sağlayarak, kullanıcının evde hissetmesini sağlar.

REKLAM – Önceden tanımlanmış reklam noktaları, 3. taraf reklam birimi kodunuzu giriş sayfasına veya arama sonuçları sayfalarına kolayca eklemenizi sağlar.


phpSearch v4.3.0 – Arama Motoru Script Önizleme

https://codecanyon.net/item/phpsearch-search-engine-platform/20982045

phpSearch v4.3.0 – Arama Motoru Script İndir

https://www41.zippyshare.com/v/pFcJ6WP6/file.html


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir