phpSocial v5.4.0 – Sosyal Ağ Platform Scripti

phpSocial , Facebook’a benzer bir Sosyal Ağ Platformu olup, kullanıcıların canlı sohbet ederek, mesaj göndererek, yorum göndererek, fotoğraflarla, yaşam olaylarını ve daha fazlasını paylaşarak birbirleriyle etkileşime girmelerini sağlar.

Kullanıcı Özellikleri

HABER BESLEME – Haber akışı sayfası, arkadaşlarınızın, doğum günlerinin ve etkinliklerin en son durum güncellemeleri ile sizi haberdar eder, arkadaş önerileri ve daha fazlasını gösterir.

PROFİLLER – Profil sayfasında kapak ve profil görüntüleri, kullanıcı hakkında bilgiler, arkadaşlar listesi, sevilen mesajlar, ziyaret edilen yerler ve kullanıcının zaman çizelgesi bulunur.

GRUPLAR – Gruplar ile topluluklar oluşturabilir ve yönetebilir, üyelerle irtibatta kalabilir, durumları paylaşabilir, bir şey gönderildiğinde bildirim alabilirsiniz.

SAYFALAR – Sayfalarla, markanızı, topluluğunuzu, şirketinizi vb. Tanıtmak için sayfalar oluşturabilir ve fan tabanınızı etkinliğinizle güncel tutabilirsiniz.

MESAJLARI– Yaşam anlarınızı, fotoğraflarınızı, müziklerinizi, videolarınızı, filmlerinizi, yerlerinizi, ziyaret ettiğiniz yerleri, halkla, arkadaşlarınızla veya özel olarak paylaşın.

CANLI CHAT – Çok pencereli sohbetimizle arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak iletişim kurun, düşüncelerinizi, fotoğraflarınızı, emojilerinizi paylaşın, fotoğraf çekin ve daha fazlasını yapın.

ARAMA – Anında arama, Kişiler, #Hashtags, @Sayfalar ve! Gruplar için arama yapmanıza olanak sağlar, sonuçlar ihtiyaçlarınıza göre çeşitli parametreler kullanılarak filtrelenebilir.

BİLDİRİMLER – Gelişmiş bildirim sistemi, arkadaşlarınızın etkinliği hakkında bilgilerinizi güncel tutar, Beğeniler, Yorumlar, Paylaşımlar, Grup Davetiyeleri ve daha fazlası hakkında bilgilendirilir.

BAĞLAN– Kullanıcılarınız basitleştirilmiş bir kayıt formu ile web sitenize kolayca kayıt olabilir ve giriş yapabilirler. Facebook entegrasyonu da sadece iki tıklama ile hızlı bir şekilde bağlanmanıza olanak sağlar.

Yönetici Özellikleri

DASHBOARD – Dashboard, son 7 günün grafikleri, site bilgileri ve daha fazlasıyla birlikte o günün evrimi hakkında hızlı istatistikler gösterir.

SİTE AYARLARI – Captcha, kelime yasaklama, ifadeler, ip başına hesap sayısı, dinamik zaman damgaları, kullanıcı ayarları ve daha fazlası gibi birçok seçenekle tamamlanmış web sitesi kontrolü.

TEMALAR – Dahili tema sistemi anında temalar arasında geçiş yapıp web sitenizin görünümünü yeni bir görünümle değiştirmenizi sağlar.

PLUGINS – Dahili eklenti sistemi, kullanıcılarınıza daha iyi bir deneyim sunmak için web sitenize yeni işlevler eklemenizi sağlar.

DUUJJİL– Dahili dil sistemi, birden fazla dil arasında geçiş yapmanın hızlı bir yolunu sağlayarak, kullanıcının evde hissetmesini sağlar.

Kullanıcıları Yönet – Kullanıcılarınızı yönetin, genel hesap bilgilerini görüntüleyin ve değiştirin, her şeyi birkaç tıklamayla doğrulayın, silin ya da askıya alın.

GRUPLARI YÖNET – Kullanıcılar tarafından oluşturulan grupları yönetin, bir gruptaki üye sayısını görüntüleyin, genel grup ayarlarını değiştirin veya silin.

Sayfaları Yönet – Kullanıcılar tarafından oluşturulan sayfaları yönetin, beğenilerin sayısını ve sayfa yöneticisini görüntüleyin, genel sayfa ayarlarını değiştirin, doğrulayın veya silin.

Raporları Yönet – Raporlanan mesajları veya yorumları kolayca yönetin, özet istatistikler alın, raporlanan içeriği görüntüleyin ve uygun işlemleri yapın.

SİTE İSTATİSTİKLERİ– Kayıtlı kullanıcılar, yayınlanan mesajlar, yorumlar, beğeniler, paylaşımlar ve oluşturulan gruplar gibi web sitenizin etkinliğinin istatistiklerini alın.

REKLAM – Önceden tanımlanmış reklam noktaları, 3. taraf reklam birimi kodunuzu web sitenizdeki çeşitli konumlara kolayca eklemenizi sağlar.


phpSocial v5.4.0 – Sosyal Ağ Platform Scripti Önizleme

https://codecanyon.net/item/phpdolphin-social-network-platform/5158794

phpSocial v5.4.0 – Sosyal Ağ Platform Scripti İndir

https://yadi.sk/d/MgkahqBS9lD35A


 

phpSocial v5.4.0 – Sosyal Ağ Platform Scripti” için 2 yorum

  • Haziran 11, 2019 tarihinde, saat 20:24
   Permalink

   kullanıcı adı: admin
   password: password

   şekilde deneyiniz. Sorununuz çözülmez ise phpmyadmin üzerinden parolanızı kontrol ediniz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir