phpSound v4.5.0 – Müzik Paylaşma Platformu

phpSound, kullanıcıların müziklerini çevrimiçi olarak yüklemelerine ve dünyayla paylaşmalarına olanak tanıyan SoundCloud’a benzer bir Sosyal Müzik Paylaşma Platformu.

phpSound v4.5.0 – Müzik Paylaşma Platformu Kullanıcı Özellikleri

OYUNCU – Müzikçalar kullanıcılarınıza müzik çalma üzerinde bir sonraki duraklama, önceleme, tekrarlama, ses ve diğer işlevsellikler üzerinde tam kontrol sağlar. 

STREAM – Akış sayfası kullanıcıyı, arkadaşları tarafından yayınlanan yeni içerikle güncel tutar, çevrimiçi arkadaşları, arkadaş önerilerini ve daha fazlasını gösterir. 

EXPLORE – Keşfet sayfası, kullanıcıların parça etiketlerine göre yeni parçalar keşfetmesine, popüler parçaları bulmasına ve hatta önerilere göre yeni arkadaşlar keşfetmesine olanak tanır. 

TRACKS – Parça sayfası, şarkı, açıklama, istatistik, lisans türleri, beğenme, yayınlanma tarihi, kategoriler ve yorumlar gibi bilgileri görüntüler. 

PROFİLLER– Kapak ve avatar görüntüleri, profil açıklaması, sosyal ağ bağlantıları, kullanıcı izleri, takipçileri, takipçileri, beğenileri, çalma listeleri ve daha fazlası ile zengin kullanıcı profilleri. 

phpSound v4.5.0 – Müzik Paylaşma Platformu Yönetici Özellikleri

DASHBOARD – Dashboard, son 7 günün grafikleri, site bilgileri ve daha fazlasıyla birlikte o günün evrimi hakkında hızlı istatistikler gösterir. 

SİTE AYARLARI – Amazon S3 depolama, Facebook kaydı, SMTP desteği ve diğer web sitesi ayarları ton gibi seçeneklerle eksiksiz web sitesi kontrolü. 

ÖDEMELERİ YÖNET – Yapılan tüm ödemeleri görüntüleyin veya düzenleyin ve kolayca yönetin. PayPal IPN entegrasyonu, özel durumlarda bile her şeyin üstesinden gelir. 

Kullanıcıları Yönet – Kullanıcılarınızı yönetin, genel hesap bilgilerini, ödemeleri, raporları görüntüleyin ve hatta birkaç tıklamayla her şeyi silin veya askıya alın. 

RAPORLARI YÖNET– Dahili DMCA telif hakkı formu ve yorum raporları, web sitenizi, raporları askıya alma, silme veya yok sayma gibi seçeneklerle istenmeyen içerikten koruyacaktır. 

Kullanıcıları Yönet – Kullanıcılarınızı yönetin, genel hesap bilgilerini görüntüleyin ve değiştirin, her şeyi birkaç tıklamayla doğrulayın, silin ya da askıya alın. 

PLANLAR VE ÖDEMELER – İstediğiniz şekilde aylık ve yıllık planlarınızı yapın, fiyatı, para birimini ve depolamayı ayarlayın ve yazılım gerisini halleder. 


phpSound v4.5.0 – Müzik Paylaşma Platformu Önizleme

https://codecanyon.net/item/phpsound-music-sharing-platform/9016117

phpSound v4.5.0 – Müzik Paylaşma Platformu

https://yadi.sk/d/9MURttgntOkibg


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir