phpSound v5.0.0 – Müzik Paylaşma Platformu

phpSound , kullanıcıların müziklerini çevrimiçi olarak yüklemelerine ve dünyayla paylaşmalarına olanak tanıyan SoundCloud’a benzer bir Sosyal Müzik Paylaşma Platformu.

Kullanıcı Özellikleri

OYUNCU – Müzikçalar kullanıcılarınıza müzik çalma üzerinde bir sonraki duraklama, önceleme, tekrarlama, ses ve diğer işlevsellikler üzerinde tam kontrol sağlar.

STREAM – Akış sayfası kullanıcıyı, arkadaşları tarafından yayınlanan yeni içerikle güncel tutar, çevrimiçi arkadaşları, arkadaş önerilerini ve daha fazlasını gösterir.

EXPLORE – Keşfet sayfası, kullanıcıların parça etiketlerine göre yeni parçalar keşfetmesine, popüler parçaları bulmasına ve hatta önerilere göre yeni arkadaşlar keşfetmesine olanak tanır.

TRACKS – Parça sayfası, şarkı, açıklama, istatistik, lisans türleri, beğenme, yayınlanma tarihi, kategoriler ve yorumlar gibi bilgileri görüntüler.

PROFİLLER– Kapak ve avatar görüntüleri, profil açıklaması, sosyal ağ bağlantıları, kullanıcı izleri, takipçileri, takipçileri, beğenileri, çalma listeleri ve daha fazlası ile zengin kullanıcı profilleri.

PRO HESAPLARI – Kullanıcılarınıza daha fazla iz büyüklüğü ve toplam alan, gelişmiş istatistikler ve hatta Aylık veya Yıllık hesap planları ile profesyonel bir rozet verin.

ARAMA – Birleştirilmiş arama, aynı anda hem kullanıcıları hem de parçaları aramaya izin verir. Arama sonuçları ayrıca kişiler, parçalar ve çalma listeleri tarafından da filtrelenebilir.

İSTATİSTİK – Müzik yaratıcılarının Plays, Downloads, Likes, Yorumlar, En Çok Oynanan, Ülkeler, Şehirler ve daha fazlası gibi gelişmiş istatistiklerle izleyicilerini tanımalarına izin verin.

PAYLAŞIMI– Müziğinizi, herhangi bir web sitesinde, e-posta yoluyla veya Twitter, Facebook, Google+ veya Pinterest gibi büyük sosyal ağlarda bulunan yerleşik oynatıcıyı kullanarak paylaşın.

CONNECT – Kullanıcılarınız basitleştirilmiş bir kayıt formu ile web sitenize kolayca kayıt olabilir ve giriş yapabilirler. Facebook entegrasyonu da sadece iki tıklama ile hızlı bir şekilde bağlanmanıza olanak sağlar.

Yönetici Özellikleri

DASHBOARD – Dashboard, son 7 günün grafikleri, site bilgileri ve daha fazlasıyla birlikte o günün evrimi hakkında hızlı istatistikler gösterir.

SİTE AYARLARI – Amazon S3 depolama, Facebook kaydı, SMTP desteği ve diğer web sitesi ayarları ton gibi seçeneklerle eksiksiz web sitesi kontrolü.

ÖDEMELERİ YÖNET – Yapılan tüm ödemeleri görüntüleyin veya düzenleyin ve kolayca yönetin. PayPal IPN entegrasyonu, özel durumlarda bile her şeyin üstesinden gelir.

Kullanıcıları Yönet – Kullanıcılarınızı yönetin, genel hesap bilgilerini, ödemeleri, raporları görüntüleyin ve hatta birkaç tıklamayla her şeyi silin veya askıya alın.

RAPORLARI YÖNET– Dahili DMCA telif hakkı formu ve yorum raporları, web sitenizi, raporları askıya alma, silme veya yok sayma gibi seçeneklerle istenmeyen içerikten koruyacaktır.

Kullanıcıları Yönet – Kullanıcılarınızı yönetin, genel hesap bilgilerini görüntüleyin ve değiştirin, her şeyi birkaç tıklamayla doğrulayın, silin ya da askıya alın.

PLANLAR VE ÖDEMELER – İstediğiniz şekilde aylık ve yıllık planlarınızı yapın, fiyatı, para birimini ve depolamayı ayarlayın ve yazılım gerisini halleder.

TEMALAR – Dahili tema sistemi anında temalar arasında geçiş yapıp web sitenizin görünümünü yeni bir görünümle değiştirmenizi sağlar.

DİL – Dahili dil sistemi, birden fazla dil arasında geçiş yapmanın hızlı bir yolunu sağlayarak, kullanıcının evde hissetmesini sağlar.

SİTE İSTATİSTİKLERİ – Kullanıcı kaydı, parça ve yorumlar, çalma listeleri, ödemeler, kazançlar, beğeniler, oyunlar ve raporlar gibi web sitenizin etkinliğinin istatistiklerini alın.


Diğer Versiyonlar

phpSound v4.5.0 – Müzik Paylaşma Platformu


phpSound v5.0.0 – Müzik Paylaşma Platformu Önizleme

https://codecanyon.net/item/phpsound-music-sharing-platform/9016117

phpSound v5.0.0 – Müzik Paylaşma Platformu İndir

https://yadi.sk/d/8Y4Kp9l2GKqqVQ


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir